Connect with us

Děti a rodina

Novopečení rodiče Bára a Datel ukázali první fotku svého miminka. Jejich syn má netypické jméno

Influenceři Marek Valášek alias Datel a Barbora Stříteská alias Bára z Like House se stali čerstvými rodiči. V sobotu 2. března 2024 se jim narodil zdravý a krásný chlapeček, kterého pojmenovali velmi netradičně. Nyní poprvé ukázali fotku svého synka na sociálních sítích.

Zdroj fotky: Profimedia

Bára a Datel prožívají velmi šťastné období. Před pár dny se totiž stali novopečenými rodiči a přivítali na tomto světě svého prvorozeného syna.

Nyní o svém chlapečkovi prozradili na sociálních sítích více detailů a rovněž uvedli, jak jej pojmenovali. Vybrali pro něj skutečně netradiční jméno!

“Náš andílek Kylián 2. 3. 2024. Vážím 3530 g a měřím 51 cm, dal jsem mamce trošku zabrat, ale zvládla to,” napsali Datel a Bára na Instagramu. Zároveň připojili společnou fotku se svým novorozeným chlapečkem, která dokazuje, že se z nich stala šťastná tříčlenná rodinka.

Jak Datel dále uvedl na Instagramu, jeho partnerka Barbora Stříteská už jeden týden přenášela, porod byl proto v porodnici vyvolávaný a trval skoro 12 hodin. Marek Valášek alias Datel také prozradil, že Bára má v porodnici nadstandard a na pokoji spolu s ní spí, aby nebyla s miminkem sama.

Zdroj: Instagram.com/datel_marek, Instagram.com/barbarastriteska