Connect with us

Osobnosti

Ornella Koktová má krátké vlasy. Ne všem se její proměna líbí

Trojnásobná maminka Ornella Koktová šla na krátko. Poprvé se ve svém novém sestřihu ukázala před několika dny v živém vstupu na Instagramu, kde společně s Agátou Hanychovou pekla linecké cukroví podle Maršálkovy babičky. Jak se vám krátké vlasy Ornelly Koktové líbí?

Zdroj fotky: Profimedia

Ornella Koktová svými zkrácenými vlasy opravdu překvapila. Co stojí za její proměnou? Jak uvedla v živém vstupu na Instagramu, rozhodla se shodit své prodloužené vlasy.

“Ty prameny mě štvaly, chtěla jsem si udělat regeneraci,” řekla sledujícím a pochválila svůj nový sestřih, který je podle jejích slov hrozně příjemný, a navíc jej má rychle vyfoukaný.

Trojnásobná maminka Ornella Koktová měla vlasy prodloužené poslední 4 měsíce, před tím měla výhradně svoje.

“Ani jsem je nebarvila, měla jsem je dobrý. Pak jsem na ně dala ty prameny a buch,” popsala své zkušenosti s prodlužováním vlasů Ornella.

Shodila prodloužené vlasy a nechala se ostříhat zkrátka proto, aby své přírodní vlasy regenerovala a vrátila je zpátky do života. Ornella Koktová také podotkla, že se ostříhala, protože chtěla změnu, a navíc je to velmi praktické.

Krátké vlasy Ornelly Koktové vzbudily na Instagramu spoustu reakcí. Někteří lidé Ornellu za nový sestřih chválí, jiní tvrdí, že v dlouhých vlasech vypadala lépe. “Ornella je úžasná žena. A moc jí to sluší v těch krátkých vlasech. Je jiná, je to lepší než ty dlouhé prodloužené vlasy,” napsala jedna ze sledujících. “V delších měla větší šmrnc,” myslí si naopak jiná žena.

A jak se Ornella Koktová líbí v krátkých vlasech vám? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/ornellakoktova