Connect with us

Osobnosti

Osobní setkání s Lelou Ceterovou vás vyjde na necelých 5000 Kč. Manželka Karlose Vémoly stanovila podmínky

Bývalá slovenská playmate Lela Ceterová, provdaná Vémola, přišla se zajímavým podnikatelským nápadem. Pokud se s ní její příznivci chtějí potkat osobně, mají jedinečnou možnost. Toto osobní setkání Lela Vémola nacenila na necelých 5 tisíc korun.

Zdroj fotky: Profimedia

Lela Vémola má spoustu oddaných fanoušků. Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly chce právě proto uspořádat setkání s názvem Lela Brunch, na kterém ji každý bude moci poznat mnohem blíže a bez zábran. Jak Lela podotýká, její příznivci tak díky tomu přijdou na to, že je jako jedna z nich.

O této výjimečné akci Lela Ceterová informovala své fanoušky na svém instagramovém profilu. Pokud se s ní tedy chcete v rámci akce Lela Brunch setkat, zaplatíte necelých 5 tisíc korun.

“Už se velmi těším na to, jak se spolu všichni potkáme. Užijeme si společný brunch s dobrým jídlem a pitím. Budete mít jedinečnou možnost mě potkat osobně, strávit se mnou čas a zjistit, jaká ve skutečnosti jsem mimo svět Instagramu a médií,” láká své instagramové fanoušky na osobní setkání Lela Vémola.

Bývalá slovenská playmate v rámci pozvánky na svůj Lela Brunch dodává, že její fanoušci se budou moci na této akci seznámit také s týmem lidí, se kterými den co den spolupracuje. “Budete mít prostor se mě a mého týmu zeptat, na cokoliv budete chtít. Bude to jízda,” dodává Lela Vémola s tím, že její fanoušci se s ní budou moci také vyfotit.

Co na možnost osobního setkání s Lelou Ceterovou (dnes Vémola) říkáte? Využijete ji?

Zdroj: https://www.instagram.com/lela_ceterova_official/