Connect with us

Hudba

Pamatujete si na lesbické duo t.A.T.u.? Změnily se téměř k nepoznání

Říkají vám něco jména Julia Volkova a Lena Katina? Že ne? Možná tuto dvojici budete znát pod názvem popového dua t.A.T.u., které na přelomu tisíciletí bořilo příčky hitparád. A i u nás jsme si hity těchto pohledných Rusek také prozpěvovali.

Zdroj fotky: Profimedia

Vznik dua stál na bývalém dětském psychologovi a hudebním producentovi Ivanu Šapovalovi, kterého dívky zaujaly již v dětském sboru Něposedy. V té době bylo dívkám pouhých 14 let. Skupina t.A.T.u. působila od roku 1999 až do roku 2009, a přestože se v roce 2021 snažili o comeback, úspěchu se nedočkaly.

Julia a Lena se kromě chytlavých písní proslavily také díky svému kontroverznímu vystupování, které se neslo v duchu téměř lesbické show. Některé jejich klipy byly dokonce zakázány a během jejich koncertů mohli fanoušci přihlížet i vášnivým polibkům, kterými nešetřily.

Není se tedy čemu divit, že veřejnost měla toto zpěvácké duo v povědomí jako milenecký pár. Dívky až v roce 2003 toto tvrzení vyvrátily a vysvětlily, že šlo pouze o marketingový tah, který vymyslel jejich producent. Docela se jim to ale vyplatilo, že?

Obě dvě jsou nyní hrdými maminkami – Lena má syna a Julia má děti dokonce dvě. Jak můžete na fotografiích z jejich instagramových profilů vidět, zrzavá Lena se za ta léta příliš nezměnila, za to tmavovlasá Julia je téměř k nepoznání.  

Zdroj: Instagram.com, Wikipedia.org