Connect with us

Top stories

Pamatujete si na princeznu Fantaghiró? I po 25 letech vypadá naprosto neuvěřitelně

Řada z nás vyrostla na italské fantasy pohádce, jejíž hlavní postavou byla nespoutaná princezna Fantaghiró. Je to jako návrat do minulosti, když si vzpomeneme na svět princezen, čarodějů a mluvících zvířat, který jsme v 90. letech hltali ve velkém. Jak vypadá Fantaghiró, kterou si zahrála herečka Alessandra Martines v současnosti? Budete koukat!

Zdroj fotky: Profimedia

Když se řekne princezna Fantaghiró, spousta z nás se nostalgicky zasní a vzpomene si na své dětství. Fantasy pohádky s princeznou Fantaghiró byly zkrátka jedním velkým dobrodružstvím, od kterého jsme měli problém se odpoutat. A co vy, dámy? Taky jste toužily být jako krásná a odvážná Fantaghiró a byly jste tajně zamilované do Romualda?

Od natáčení této italské filmové pohádky uplynuly desítky let. První klapka padla už v roce 1991, poslední z pěti pohádkových dílů vznikl v roce 1996. Filmové pohádky o princezně Fantaghiró se točily také na území Československa a následně České republiky. Ostatně, mohli jste v nich vidět i spoustu českých herců. I proto byly v tuzemsku tak oblíbené.

Víte, že? Ve fantasy pohádkách o princezně Fantaghiró si zahráli třeba Karel Roden, Kateřina Brožová, Barbora Kodetová, Anna Geislerová nebo Tomáš Valík.

V roce 1996 filmové pohádky o princezně Fantaghiró skončily posledním pátým dílem. Od té doby jsme o italské herečce Alessandře Martines, která si zahrála krásnou a odvážnou princeznu Fantaghiró, v našich končinách vůbec neslyšeli. Zajímá vás, jak tato žena vypadá po dlouhých 25 letech? Následující fotky jsou důkazem, že se na ní věk příliš nepodepsal.

Alessandra Martines, která se narodila v Římě 19. září 1963, za pár měsíců oslaví 56 let. Navzdory svému věku ji rozhodně její krása neopouští. Spousta lidí v ní stále vidí tu krásnou, nezdolnou a odvážnou princeznu Fantaghiró, s čímž musíme jen a jen souhlasit.

Zdroj: csfd.cz, instagram.com