Connect with us

Osobnosti

Patricie Pagáčová se pochlubila kratším účesem. Neskutečně jí sluší

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová se s příchodem jara rozhodla pro změnu. Nechala si sestříhat své delší vlasy a s výsledkem se následně pochlubila fanouškům na Instagramu. Nový kratší účes jí neskutečně sluší, co říkáte?

Zdroj fotky: Shutterstock

“Hello Spring, freshcut by one & only,” okomentovala Patricie Pagáčová na Instagramu fotku, na které svým sledujícím předvedla nový kratší účes.

Herečka se rozhodla pro krátké mikádo. V tomto jarním sestřihu působí svěže a mladistvě, na čemž se shodují také její fanoušci. “Nejvíc radost z toho střihu! Že ji to sluší nejvíc takto krátké?” okomentovala Patriciiny nové vlasy jedna ze sledujících.

“Já jsem z toho ták nadšená! Děkuju. Nechápu, proč se furt držim tý naivní představy, že budu mít někdy dlouhý vlasy,” popsala své pocity Patricie Pagáčová.

A spousta žen a dívek s ní v tomto stoprocentně souhlasila. “Podepisuji se. Pět let mě trápilo, že nemám tak dlouhé vlasy a teď už jsem se na to vysr…a a ostříhala to a je mi nádherně. Vůbec nechápu, proč jsem dlouhé vlasy měla jako modlu,” sdělila svůj názor jedna z fanynek.

Zdroj: Instagram.com/patricie.pagacova