Connect with us

Osobnosti

Patricie Pagáčová ukázala nové tetování. Přes celou levou ruku

V dnešní době představují lidé bez tetování opravdovou výjimku. Že rozhodně nejde proti proudu, ukázala na svém Instagramu také herečka a moderátorka Patricie Pagáčová. Ostatním se konkrétně pochlubila originálním tetováním přes celou levou ruku. Kdo jí ho vytvořil?

Zdroj fotky: Profimedia

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová předvedla na instagramovém snímku nové tetování, které je cool a které nikdo další nemá. Navíc za jeho pořízení nezaplatila ani korunu.

“Když vstane dítě dřív než ty,” okomentovala sympatická herečka instagramovou fotku s novým tetováním, z něhož bylo všem ihned jasné, že její malůvky na levé paži mají pouze dočasné trvání.

Na Patricii Pagáčové se totiž po ránu fixou vyřádila její dcerka Bibiana, o které ostatní prohlásili, že má talent a že své mamince vytvořila opravdu originální tetování. Někteří sledující rovněž uvedli, že až začne Bibianka skutečně tetovat, hlásí se k ní do řady na tetovačku.

“Tenhle styl tetování je dost cool, ta holka má potenciál.”, “Jak se tomu říká, když má člověk potetovanou celou ruku… RUKÁV? Malá je talent.”, “Hustý tetování… nech si ho.”, “Taky bych to hodila jako tetování, dost vám to sluší.” Zaznělo například v komentářích.

Zdroj: Instagram.com/patricie.pagacova