Connect with us

Móda

Podprsenka s bradavkami jako hit následující sezony? Ne všem ženám se tento nápad Kim Kardashian líbí

Historie podprsenky sahá až do konce 19. století. Od této doby ženy nosí například podprsenky s košíčky, podprsenky s kosticemi nebo sportovní podprsenky. Na trh se aktuálně dostala dámská podprsenka, která tu ještě nebyla. Jde o podprsenku s bradavkami, kterou představila Kim Kardashian. Jak se vám tento nápad líbí?

Zdroj fotky: Shutterstock

I vy máte určitě ve skříni různé druhy podprsenek. Co ale říkáte na podprsenku, která má ve svých košíčcích všité umělé bradavky? Přesně tento nápad dostala se svým týmem Kim Kardashian, následně jej také realizovala a představila veřejnosti na svých sociálních sítích.

“Teplota na Zemi se stále zvyšuje, hladiny moří stoupají a ledovce tají. Nejsem žádný vědec, ale věřím, že každý může využít své schopnosti a přiložit ruku k dílu. Představuji vám proto podprsenku se zabudovanými bradavkami, ve které budete vypadat – bez ohledu, jaké je teplo – že je vám stále zima. Na rozdíl od ledovců tyhle bradavky nikam nezmizí,” představila svou novou podprsenku s bradavkami ve videu na sociálních sítích Kim Kardashian. 

Americká hvězdička zároveň uvedla, že 10 procent z prodeje každé podprsenky daruje organizaci 1 Percent for the Planet, která se zaměřuje na ochranu životního prostředí. 

Pro miliony žen z celého světa je Kim Kardashian módní ikonou, jejímž stylem se rády inspirují. Kim Kardashian je šikovná podnikatelka, a právě na tuto skutečnost sází. Tento módní hit oceňují rovněž ženy po mastektomii, které kvůli rakovině o svá ňadra přišly. 

Ne všem ženám se však podprsenka s umělými vztyčenými bradavkami líbí. Některé poukazují na to, že nosí podprsenku právě proto, aby své vztyčené bradavky zakryly. Jiné zase říkají, že pokud budou chtít ukázat bradavky, odloží rovnou podprsenku a budou chodit “naoostro”.

Jak se vám nová podprsenka s bradavkami, kterou představila Kim Kardashian, líbí? Koupili byste si ji? Myslíte si, že bude mít úspěch a stane se z ní hit následující sezony? Zdroj: https://www.instagram.com/kimkardashian/