Connect with us

Osobnosti

Radikální proměna Karolíny z Big Brothera. Z blonďaté striptérky závislé na drogách se stala spirituální bytost

Karolína z Big Brothera prošla v posledních deseti letech svého života obrovskou proměnou. Dala sbohem platinové blondýnce, která byla závislá na drogách a živila se striptýzem. V současné době je z ní spirituální bytost, která vnímá energie a praktikuje meditace.

Zdroj fotky: Shutterstock

Karolína několik let pracovala ve strip klubu

O Karolíně Pištěkové z Big Brothera byste rozhodně neřekli, že byla v minulosti několik let závislá na drogách a pracovala ve strip klubu. Život se jí nepěkně obrátil po střední škole v 19 letech, kdy odjela pracovat do USA. Jenže místo práce putovala kvůli nesrovnalostem ve vízech do vězení.

Po návratu do Česka neměla peníze ani pracovní vyhlídky. Při návštěvě strip klubu, kam zavítala s kamarádkou, ji oslovil přímo manažer klubu s tím, že má v této profesi potenciál. Striptérku následně dělala několik let.

Experimentovala i s drogami

Práce ve strip klubu Karolínu z Big Brothera přivedla k penězům, ale dostala se kvůli ní i ke drogám. O tom, že s nimi experimentovala, promluvila na kamery i ve vile Big Brothera.

„Jak jsem brala ty drogy, tak jsem koukala na porno. Pak jsem se probudila a neměla jsem cit v ruce,“ řekla například u ohně během střídání stráží Vítovi.

Karolína z Big Brothera utekla před drogami a strip klubem do Austrálie

Karolína Pištěková dále přiznává, že se potřebovala vymanit ze závislosti na drogách a odcestovat co nejdál i od strip klubu. Odletěla proto do Austrálie, kde dala stopku divokým létům. Začala naopak praktikovat jógu, meditovat a být co nejblíže přírodě.

Zdá se, že právě v Austrálii se Karolína zklidnila. V civilu pracuje jako učitelka jógy a meditace a mezi její záliby patří právě jóga, spirituální rozvoj, ale také tanec s ohněm. Ještě před nástupem do vily Big Brothera vydala knihu o meditaci a spoluorganizovala rovněž festival s podobnou tematikou.

Zdroj:  Instagram.com/karolinapistekova, Tv.nova.cz