Connect with us

Láska a vztahy

Radka Třeštíková je ve vztahu s finalistou Muže roku. Svého nového partnera ukázala na Instagramu

Spisovatelka Radka Třeštíková už není single. Na sociálních sítích nechala veřejnost blíže nahlédnout do svého soukromí a svým instagramovým sledujícím ve stories představila svého nového partnera. Je jím finalista soutěže krásy Muž roku 2017 Marek Kafka, který je navíc o 12 let mladší.

Zdroj fotky: Profimedia

Po rozpadu manželství s fotografem Tomášem Třeštíkem je 42letá spisovatelka Radka Třeštíková znovu zadaná. Na Instagramu představila svého nového partnera, kterým je 30letý Marek Kafka. 

Tento muž se v minulosti do povědomí veřejnosti dostal jako finalista Muže roku 2017. Působil také jako moderátor FTV Prima, který seděl za moderátorským pultíkem spolu s Gabrielou Laškovou.

Radka Třeštíková svého mladého fešáka už netají. Že tvoří oficiální pár, potvrdila ve svém instagramovém stories z nedělního výletu autem. Jako podkresovou hudbu k videu navíc použila zamilovanou písničku od Erose Ramazzottiho s názvem Se Bastasse una Canzon, která je vše vypovídající.

Podle informací Super.cz spolu Radka Třeštíková a Marek Kafka tráví skoro všechen svůj volný čas. Kromě jiného spolu údajně koncem října vyrazili na romantický výlet do španělské Barcelony.

“Španělsko tiene mi corazón para siempre a Barcelona mě baví navzdory tomu, že Dalí mě irituje tím, že se mu vždycky někde něco rozteče a Gaudí tím, že nemá rohy, ale tu španělskou “maňana” náturu vydržím v klidu jen pár dní, no dobře dva dny přesně, pak to odnesl za všechny celkem milej kluk u brány do parku Guell, který se mě snažil uklidnit tím, že jsem na dovolený, tvl to já vím, že jsem na dovolený, já akorát nechápu, proč se jako na dovolený chovaj ve Španělsku i lidi, co jsou v práci,” napsala Radka Třeštíková své poznatky ze španělského pobytu.

Zdroj: Instagram.com/radkatrestikova, Super.cz