Connect with us

Osobnosti

Rihanna po vlně kritiky rapidně změnila image a zhubla. Poznali byste ji?

Barbadoská kráska Rihanna proslula nejenom svým zpěvem, ale také exotickým vzhledem. I když by jí její postavu mohla závidět nejedna žena, zpěvačka byla v poslední době často kritizována kvůli retušování svých vlastních fotografií. Na veřejnost totiž před časem unikly její neupravené fotky, které s těmi na jejích sociálních sítích příliš společného nemají.

Zdroj fotky: Shutterstock

V začátcích své kariéry měla Rihanna ještě postavu dospívajícího děvčátka, avšak s přibývajícími roky se její křivky proměnily a mohla se tak chlubit krásnými plnými tvary. I přesto si zpěvačka své fotky poslední dobou velmi často upravovala a když se objevily její fotky bez retuše, na kterých šla vidět celulitida i pár špíčků, strhla se vlna kritiky.

Ne nadarmo se proto Rihanně přezdívá královna jo-jo efektu. Rihanna nikdy obezitou netrpěla, ale i tak je její váha jako na houpačce. I přes pár kilo navíc však kráska působí velmi žensky, sebevědomě a sexy.

Po kritice kvůli upraveným fotkám šla Rihanna do sebe a namísto dalšího upravování rapidně změnila jak svou postavu, tak také účes – zhubla a ostříhala se na kluka. Jak se líbí zpěvaččina proměna vám? Slušelo jí to více předtím, anebo teď?

Zdroj: Instagram.com