Connect with us

Děti a rodina

Rozárka Agáty Hanychové si už sama stoupla. Konec legrace, směje se modelka

Modelka a influencerka Agáta Hanychová dává pravidelně na Instagram střípky ze svého rodinného života. Díky tomu tak můžeme vidět, jak se daří její nejmladší dcerce Rozárce, jejímž tátou je mediální magnát Jaromír Soukup.

Zdroj fotky: Profimedia

Agáta Hanychová porodila své v pořadí třetí dítě, dcerku Rozárku, v polovině dubna 2023. Jak modelka pravidelně dokládá na svém instagramovém účtu, holčička se má čile k světu.

Rozárka, která podobou nezapře svého tatínka Jaromíra Soukupa, udělala aktuálně ve svém kraťoučkém životě velmi důležitý krok. Právě na něj následně Agáta Hanychová upozornila ve svých instagramových stories.

“Konec legrace, to si stoupla sama,” napsala modelka a připojila názornou fotku malé Rozárky stojící v dětské postýlce, aby také ostatní viděli, jakou má doma šikulku.

Rozárka Agáty Hanychové si tak poprvé sama stoupla již ve svém osmém měsíci. V tomto ohledu je tabulkově napřed, protože děti se průměrně samy začínají stavět až mezi devátým a desátým měsícem a samy umí bez opory stát až kolem prvního roku.

Pokud bude Rozárka takto šikovná a stejně jako se dříve naučila stát, začne také dříve chodit, Agáta Hanychová si se svou holčičkou užije spoustu “legrace”. Jelikož je ale Agáta skvělá máma, i tuto etapu života své dcerky Rozárky zvládne s přehledem.

Zdroj: Instagram.com, Mamaaja.cz