Connect with us

Láska a vztahy

Rozchod Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa: Náš vztah je minulostí, přiznala Agáta upřímně

O rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa si v poslední době štěbetali i vrabci na střeše. Agáta Hanychová učinila přítrž těmto spekulacím a otevřeně napsala o tom, jak se věci mají. Na svém Instagramu uvedla, že 1,5 roku dlouhý vztah s mediálním magnátem je už minulostí.

Zdroj fotky: Shutterstock

Agátě Hanychové vztah s Jaromírem Soukupem, se kterým má dceru Rozárku, bohužel nevyšel. Modelka na Instagramu přiznala, že se rozešli. O rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupu se přitom spekulovalo už dlouho. Agáta se právě proto rozhodla k těmto spekulacím otevřeně postavit.

“Je něco, co vám jako své instarodině dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál,” napsala Agáta Hanychová na svém Instagramu.

Tato modelka, influencerka a trojnásobná maminka uvedla, že se s Jaromírem Soukupem rozešli jako přátelé a rozumní lidé, kteří ovšem došli k závěru, že k sobě nepatří. 

“To, na čem nám oběma nejvíc záleží, je a vždycky bude naše dcera Rozárka. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva. Moc vás prosím, berte to jako mé jediné vyjádření k rozchodu. Ani pro jednoho z nás to není lehké, prosíme o respektování tohoto pro nás oba nelehkého období,” dodala Agáta Hanychová ve svém instagramovém prohlášení.

Jaromírovi Soukupovi dále veřejně poděkovala za rok a půl krásného vztahu a za společnou dcerku Rozárku. “Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi,” napsala Agáta na závěr a vypnula pod svým instagramovým příspěvkem možnost přidávání komentářů.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova