Connect with us

Osobnosti

Shopaholic Adel ukázala nového přítele. Má jít o chronického seznamkáře

Kontroverzní influencerka Shopaholic Adel už není single. Ze svého posledního vztahu s Honzíkem, s nímž byla dokonce zasnoubená, se již zřejmě oklepala. Na sociálních sítích totiž svým fanouškům ukázala svého nového přítele. Někteří ji však varují, ať si dává pozor. Má jít údajně o chronického vypisovače na seznamkách.

Zdroj fotky: Profimedia

Přestože Shopaholic Adel ještě nedávno prohlašovala, že svůj osobní život bude chránit před veřejností, nedokázala odolat nutkání sdílet svou novou lásku na sociálních médiích. V reakci na diskuzi ohledně svého rozhodnutí Adéla veřejně vysvětlila, že se cítila pod tlakem a že sdílení informací o svém vztahu bylo nevyhnutelné.

“Nechtěla jsem přítele ještě zveřejňovat. Ale bohužel už jsem udělala tu chybu, tak to řeknu, jsem prostě otočila na streamu kameru, i když jsem nechtěla, moc mě to mrzí. Ale nepřeji si, abyste měli jakýkoliv kecy na mého přítele, protože on je moje rodina a budu s ním, i když vám se to nelíbí. Je to můj život a nikdo mi to života kecat nebude,” napsala Shopaholic Adel na svém Instagramu a připojila fotku svého nového přítele.

Shopaholic Adel také dodala, že potkala fajn chlapa a že nikdy v životě nikoho nemilovala tak jako jeho. Uvedla rovněž, že jejich vztah je velmi silný, že všechno společně zvládnou a že spolu vydrží napořád.

“Všechny holky mají smůlu, je můj. A navždy budu stát na jeho straně a po jeho boku v dobrém i ve zlém…” napsal ještě Adéla.

Když se fanoušci Shopaholic Adel dozvěděli o jejím novém partnerovi, někteří jej na fotce poznali a influencerce následně napsali varování. “Ježíš, já vím, kdo to je. To je ten chronickej vypisovac na seznamce. Vypisuje všem ženským s profilem. Tehdá psal mně, kolegyni a kámošce. Dávám tomu měsíc. Znali jsme i holčinu, se kterou byl. Ty dárečky jsou jen začátek. Pak najednou bude potřebovat finančně pomoct a pak bude mít zase Adél holou zadnici,” zaznělo například v jednom komentáři pod Adéliným instagramovým profilem.

Zdroj: Instagram.com/official_shopaholicadel30