Connect with us

Děti a rodina

Shopaholic Nicol čeká miminko. Česká influencerka ukázala těhotenské bříško i snímek z ultrazvuku

Jedna z nejúspěšnějších českých influencerek, Shopaholic Nicol, sdílela na sociálních sítích nádhernou správu. Veřejně informovala, že je těhotná a názorně se pochlubila fotkou svého rostoucího bříška. Svým fanouškům neopomněla ukázat také snímek z těhotenského ultrazvuku.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Na světě bude o jedno blonďatý stvoření víc,” napsala výstižně Shopaholic Nicol alias Nikola Čechová pod instagramovou fotkou svého těhotenského bříška a své milé oznámení doplnila hashtagem #nasmalyhrasek. Její miminko, které nosí pod srdcem, má již očividně velmi roztomilý pracovní název.

33letá influencerka Nikola Čechová čeká dítě se svým partnerem Adamem, kterého svým online sledujícím představila teprve začátkem letošního července. Čas běží jako voda a z tohoto sympatického mladého páru bude již za několik měsíců úplná rodina. 

Shopaholic Nicol i její přítel Adam na společných těhotenských fotkách září štěstí a je již na první pohled vidět, že se nemohou dočkat, až jejich miminko přijde na svět.  

Pod instagramovým příspěvkem, ve kterém Shopaholic Nicol oznámila, že je těhotná, se okamžitě strhla vlna gratulací. Nikole Čechové popřáli vše nejlepší její přátelé, kamarádi, kolegové z branže i fanoušci.

“Jsme natěšení na nový šopiňátko! A odpouštíme mu, že jsi byla na naší svatbě na sucho, zapijeme to cca za 3 roky!” vzkázal Shopaholic Nicol její kamarád a kolega, herec Milan Peroutka. “Awwww, gratuluju,” přidala se herečka Patricie Pagáčová. Nikole Čechové ke krásné zprávě ze srdce poblahopřáli například také youtuber Jirka Král, spisovatelka Radka Třeštíková nebo zpěvačka Martina Pártlová.

Zdroj: https://www.instagram.com/shopaholicnicol