Connect with us

Láska a vztahy

Shopaholicadel zrušila zásnuby. Honzíkovi vrátila zásnubní prsten v přímém přenosu

Život Shopaholicadel se podobá jízdě na horské dráze. Teprve nedávno se zasnoubila s Janem Kulasem, ovšem do roka a do dne se jejich svatba zřejmě neodehraje. Rozčílená Adéla se v přímém přenosu na Tiktoku s Honzíkem pohádala, hodila po něm zásnubní prsten a tímto zrušila své nedávné zásnuby.

Zdroj fotky: Profimedia

Je to jenom pár týdnů, co se influencerka Adéla Pulcová neboli Shopaholicadel a Jan Kulas veřejně zasnoubili v oktagonu na akci RedFace. Vše je už ovšem minulost a jejich zásnuby se zhroutily jako domeček z karet.

Adéla a Honzík zažívali krizi ve vztahu. Vše vyvrcholilo tím, když již svému bývalému snoubenci Shopaholicadel vrátila zásnubní prsten. Nebo spíše po něm tento prstýnek v přímém přenosu na TikToku hodila.

Shopaholicadel se na sociálních sítích proslavila především svým kontroverzním chováním. Její vztah s Janem Kulasem také nebyl procházkou růžovou zahradou. 

“Jemu to prostě vyhovuje, že já prohrávám, že kvůli němu přicházím o práci. Je to možný, že ode mě odejde, ale mně je to jedno, ať si klidně odejde. Už je mi to u p…ele, klidně budu sama bez chlapa,” rozčilovala se Adéla Pulcová během společného streamovaného duelu na TikToku, kde na Honzíka ztrácela několik tisíc sledujících.

“Běž pryč. Tady si vem ten prsten, já s tebou žádnou svatbu nechci. Radši budu svobodná, než mít tohle celej život!” vzkázala naštvaně svému milému a hodila po něm zásnubním prstenem. Pokud to nebyla jenom hra na sledující, absolvovala Shopaholicadel již čtvrté zrušené zásnuby v řadě.

Zdroj: Tiktok.comExtra.cz, Emefka.sk