Connect with us

Osobnosti

Shrek z Big Brothera 2005 většinu pohádkové výhry 10 milionů rozházel. Po letech zůstal skoro na mizině

David Šín, kterého si pravděpodobně pamatujete pod přezdívkou Shrek, byl historicky prvním vítězem českého Big Brothera. Z této reality show, kterou TV Nova vysílala na televizních obrazovkách v roce 2005, si odnesl výhru 10 milionů korun. Pohádková částka mu však spokojený život nezajistila a po letech zůstal takřka na mizině.

Zdroj fotky: Profimedia

Vítěz první řady Big Brothera Shrek si odnesl krásných 10 milionů

Soutěžící v druhé řadě Big Brothera 2023, která momentálně běží na televizních obrazovkách, hrají o 2,5 milionu korun. Jsou si vědomi toho, že vítězem a příjemcem této krásné částky bude jenom jeden.

To vítěz první řady Big Brothera 2005, Davin Šín alias Shrek, vysoutěžil mnohem vyšší částku. Z reality show si odnesl pohádkových 10 milionů korun. S touto výhrou však nenaložil příliš dobře. Začal podnikat a také určitý obnos rozpůjčoval.

Zdroj fotky: Profimedia

Pohádková výhra se postupně rozkutálela

Shrekovi z Big Brothera se 10 milionů postupně rozkutálelo. Podnikal například prodejem přírodního kamene, provozoval rovněž hospodu a kavárnu. Z částky, kterou v Big Brotheru vyhrál, si pořídil i drahá auta a motorky.

Jak dále uvádějí zlé jazyky, ze své pohádkové výhry sponzoroval i svou tehdejší partnerku Lenu Záhorskou, která s ním v roce 2005 byla také ve vile Big Brothera a která nakonec skončila na čtvrtém místě. Po pěti letech již David Šín neměl z pohádkové výhry skoro vůbec nic. Zůstal takřka na mizině a jeho přítelkyně jej opustila. 

Shrek z Big Brothera je profesionálním trenérem a své soukromí si střeží

Co dělá David Šín alias Shrek z Big Brothera nyní? Žije v Brně a tráví spoustu času v posilovně, a to nejen jako vyznavač silových sportů. Živí se totiž jako profesionální trenér a věnuje se také poradenství v oblasti fitness. To je vše, co o něm víme. Stáhl se totiž do ústraní a své soukromí si velmi pečlivě střeží.

Zdroj: Blesk.cz, Zivotvcesku.cz