Connect with us

Nezařazené

Simona Krainová má OnlyFans, kde bude prodávat nahé fotky. Svým rozhodnutím překvapila

50letá modelka a influencerka Simona Krainová překvapila. Zřídila si totiž účet na OnlyFans. Že její odvážné až provokativní fotky budou dostupné na této erotické platformě, informovala na svém Instagramu.

Zdroj fotky: Shutterstock

Simona Krainová jde s dobou. Kromě Instagramu má nově OnlyFans, kde ji najdete pod účtem OnlySimonaFans. Zhruba za 20 dolarů měsíčně, tedy v přepočtu zhruba 430 Kč, si můžete předplatit unikátní obsah, jehož součástí budou Simoniny odhalené snímky.

50letá modelka všechny svým rozhodnutím překvapila, až šokovala. Někteří lidé ji v tomto odvážném kroku podporují, protože na to podle nich jednoznačně má. Druhá skupina lidí ji naopak kritizuje s tím, že ve svém věku to nemá vážně za potřebí. 

“Proč ta krásná, všemi milovaná a ve světě známá Simona teď takto klesá…nerozumím. Chci podotknout, že rozhodně nejsem puritánka,” napsala svůj názor například jedna z instagramových sledujících.

Simona Krainová se pokusila své rozhodnutí ohledně aktivit na OnlyFans veřejně obhájit. Mimo jiné uvedla, že OnlyFans jí svobodně umožní, co zveřejnit, a co ne.

“Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s Vámi ráda podělila, ale tady to bohužel nejde. A tak Vám umožním je zhlédnout právě pomocí platformy OF a taky vás nechám trochu více nahlédnout do mého soukromí 🙂 Naopak jsem ráda, že tato jednoduchá platforma existuje a umožňuje lidem, jako jsem já, svobodně rozhodnout, co budou publikovat a co ne. Také nám nabízí monetizovat obsah, jehož tvorba stojí mnoho úsilí, peněz a spoustu práce lidí kolem,” vysvětlila své rozhodnutí Simona Krainová.

Zdroj: https://www.instagram.com/simonakrainova/