Connect with us

Osobnosti

Simona Krainová má Vánoce na klíč. O vánoční výzdobu se jí postará firma

Pro někoho jsou vánoční přípravy stresující a plné shonu. To ale není případ Simony Krainové, která hodila předvánoční stres za hlavu a odjela s rodinou na 14 dnů relaxovat na Maledivy. O vánoční výzdobu v jejím pražském bytě se jí mezitím postará firma.

Zdroj fotky: Profimedia

Modelka a influencerka Simona Krainová velmi ráda během zimního období odjíždí se svou rodinou za teplem do exotických destinací. Ani tentokrát neudělala výjimku a se svým manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny odletěla v pondělí 4. prosince na 14 dnů na Maledivy.

“Jedeme hlavně kvůli klukům, protože je to oblíbená destinace Bruna, se kterým tam budeme chytat rybičky. Ale Max to tam má taky rád. Rozhodli jsme se, že si to dáme před Vánoci a unikneme tomu chaosu,” prozradila Simona Krainová pro Super.cz.

50letá modelka tak s rodinou odcestovala ze zasněženého Česka do teplých krajin. “On board. Tak čauuuu, my zase mizíme do tepla. Dobrodružství začíná,” vzkázala Simona Krainová svým instagramovým sledujícím z paluby letadla.

A co přípravy na Vánoce? Ty modelka přenechala firmě, která jí zrealizuje vánoční výzdobu v jejím pražském bytě na klíč.

“Máme jednu firmu, která nám Vánoce připraví. Takže přijedeme 20. prosince domů a už bude všechno nachystané. Tedy kromě stromečku. Ten bude stát, ale zdobit ho budou až děti. Myslím, že jsme si to letos hezky naplánovali. Budeme mít doma i tchyni, která mi pomůže se zbytkem příprav, tak to budeme krásně stíhat,“ popsala Simona Krainová, jak má vše na letošní Vánoce perfektně naplánované.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova, Super.cz