Connect with us

Osobnosti

Simona Krainová popsala svůj jídelníček: Vše musí být v rovnováze

Modelka Simona Krainová se i ve svých 50 letech pyšní krásnou postavou. Pravidelně běhá a cvičí, tajemství jejího dokonalého těla spočívá také v jídelníčku, který dodržuje. O svém stravovacím režimu se rozepsala na Instagramu a zároveň ostatním ženám vzkázala, ať neztrácí drahocenný čas dietami a hladovkami a mají raději svůj život v rovnováze.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Často se mě ptáte na můj jídelníček… Tak ten fakt nechcete vidět a už vůbec se podle něho řídit. Mám samozřejmě dokonalý přehled, co by měl obsahovat a jak se zdravě stravovat, ale já jím opravdu všechno a ráda a užívám si to se stejnou vášní jako všechno ostatní ve svém životě,” napsala na Instagramu otevřeně Simona Krainová.

Tato krásná žena, které by nikdo rozhodně netipoval, že již oslavila 50. narozeniny, uvedla, že stále jede na plný plyn. I co se stravování týče. A někdy je to až nepřiměřenou rychlostí. 

“Takže pro vás nemám konkrétní radu na dokonalý bio chia salátek se zálivkou bez cukru. To by mě bavilo stejně asi minutu a pak bych vyjedla celou lednici. Ale jednu radu pro vás mám, u mě to dokonale funguje: Vše musí být v rovnováze. A proto se snažím víc než cukru vyhýbat zbytečným dramatům, nešťastným a zbytečným vztahům, toxickým lidem a negativním zprávám. To je totiž ta nejlepší dieta, jediná udržitelná,” uvedla svůj názor modelka.

Simona Krainová ostatním ženám vzkázala, že než začnou vyklízet lednici, měly by si nejprve uklidit ve své hlavě, protože tam bývá největší nepořádek a sklad toxických látek. Myšlenky mají podle modelky velkou sílu a je důležité naučit se poslouchat své srdce, hlavu a tělo a žít v souladu se svou nejhlubší přirozeností.

“Diety, hladovky a následný jojo efekt je opět jen výsledek vlastního hledání. To už snad víte,ne? Tak těmahle kravinama neztrácejte váš drahocenný čas… ŽIJTE. Najděte svoje opravdové já a tam hledejte odpověď. Jak složité a vlastně jednoduché, že? To je podle mě jediná cesta. To, co se rozhodnete dělat se svým životem a tělem, je jen a jen na vás. Tak na co čekáte? Recept na štěstí? Jakákoliv změna je možná, jen když opravdu chcete něco změnit VY!! A to je jediný vyvážený jídelníček,” dodala Simona Krainová moudře.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova