Connect with us

Osobnosti

Simona Krainová shodila prodloužené vlasy a ukázala kratší účes. Do nového roku jde s novou image

Modelka Simona Krainová se koncem roku 2022 rozhodla pro radikální vlasovou proměnu. Shodila totiž umělé vlasy a vsadila na přirozenost. V kratším vlnitém účesu jí to neskutečně sekne. Dle slov některých fanoušků v kratších vlasech po ramena doslova omládla. Co na její proměnu říkáte?

Zdroj fotky: Shutterstock

“Vlasy pryč, stres pryč, hurá prázdniny,” napsala Simona Krainová na Instagram a připojila několik aktuálních fotek, na kterých má vlastní vlnité vlasy bez umělého prodloužení či příčesku.

Modelka, která zanedlouho oslaví 50. narozeniny, se rozhodla vejít do nového roku 2023 s novou image. A fanoušci ji za tento krok velmi chválí.

Podle instagramových sledujících Simoně Krainové změna účesu velmi prospěla. Lidé se shodují, že modelka vypadá lépe než s prodlouženými vlasy. Délka přirozených vlasů po ramena podle některých působí neskutečně svěže a mladistvě a Simoně Krainové ubírá spoustu let.

“Omládla jste, velmi vám to sluší.”, “Takhle to máte hezčí než ty prodloužené vlasy, fakt pecka.”, “Wow, neskutečná proměna…vypadáte ještě mladší!” Pochválili Simonu Krainovou její fanoušci na Instagramu. 

Na druhou stranu, pod fotkou Simony Krainové se objevily také názory, že modelka to příliš dlouho nevydrží a nechá si zase naplést vlasy umělé. Fanoušci však Simoně Krainové doporučují, aby šla cestou přirozenosti, která jí sluší mnohem víc.

V jakým vlasech se vám Simona Krainová více líbí? Ve svých přirozených, nebo v prodloužených? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova