Connect with us

Osobnosti

Spor mezi Natálií Kočendovou a Nelou Slovákovou kvůli prodeji zboží z AliExpressu má dohru. Misska se obrátila na právníky

Podnikatelka Nela Slováková veřejně obvinila modelku Natálii Kočendovou z toho, že kšeftuje s kosmetikou z AliExpressu. Misska toto tvrzení nenechala jenom tak a obrátila se na právníky. Spor mezi Nelou Slovákovou a Natálií Kočendovou tak narůstá do obřích rozměrů.

Zdroj fotky: Profimedia

Nela Slováková si v posledních týdnech pořádně rýpla do podnikání Natálie Kočendové, která prodává značkovou kosmetiku opatřenou svým vlastním jménem. 

„Bohužel to není kosmetika N. K., ale kosmetika z Aliexpressu, kde vám nabízí personalizované logo, které vám na kosmetiku natisknou. Je toho plný internet. Jsem alergická na to, když někdo dělá z lidí idioty,“ napsala například Nela Slováková na svém instagramovém účtu.

Bývalá misska Natálie Kočendová si však nenechala tuto pomluvu líbit. Veřejně nyní informovala, že se v celé záležitosti obrací na právníky.

“Paní Slováková toto tvrzení nesměřuje jen k mé osobě, což jsem si stihla všimnout během jejího podnikání. Napadání na produkty z Aliexpressu šíří i na adresu jiných úspěšných žen, kde se snaží škodit – bohužel jediný, komu škodí jen ona sama. Aktuálně celou situaci řeší moji právníci s ohledem na to, že sama provozuje e-shop s kosmetickými výrobky zaměřenými na stejný trh a tímto je se mnou v konkurenčním vztahu, jedná se o nekalosoutěžní jednání,” napsala Natálie Kočendová v instagram stories.

Jak dále tato bývalá miss uvedla, s Nelou Slovákovou se ani nezná osobně a její chování se neslučuje s jejími hodnotami.

“Tudíž jakékoliv obhajování je pod moji úroveň, a tak jí přeji, aby v životě našla sebe sama a dařilo se jí nejen v životě, ale i v podnikání, aby nemusela být tak jedovatá,” zakončila Natálie Kočendová své instagramové oznámení.

Zdroj: Instagram.com/natalie_kocendova