Connect with us

Osobnosti

Stanislav z Big Brothera prochází ve vile proměnou: Pravidelně cvičí a taky si lakuje nehty

Standa Liška z Big Brotheru má nezaměnitelnou image, kterou můžeme sledovat už několik týdnů. Přesto ve vile prochází proměnou, které si nelze nevšimnout. Začal pravidelně cvičit, nechal se stylově ostříhat, a dokonce si nalakoval nehty na černo.

Zdroj fotky: Shutterstock

Jeden ze soutěžících, který v současné době obývá vilu Big Brothera 2023, je nezaměnitelný Standa Liška. Tento 27letý rekvizitář z Čelákovic má typický smysl pro humor. Sám o sobě před startem Big Brothera 2023 prohlásil, že je vtipný a zábavný, ovšem někdy dokáže být i nepřejícný a škodolibý.

Standa z Big Brothera se obával, že v reality show vypadne jako první. Ovšem navzdory jeho obavám se tomu tak nestalo, získal si vřelé sympatie spousty diváků a patří k pevné základně letošní řady Big Brothera.

Čeho si navíc nelze nevšimnout, je Standova postupná fyzická proměna ve vile. Nechal se ostříhat uplně na krátko, pravidelně posiluje a také si nalakoval nehty výrazným černým lakem, což je v jeho případě opravdu výrazná změna.

Bez ohledu na svou proměnu má Standa z Big Brothera své zastánce i odpůrce. “To je vůůůůl. Ale baví mě.”, “Nejlepší.”, “Žeee, super. Až si každý říká, co chce.”, “Stando, jsi super a bez tebe by tam byla nuda.” Chválí si Standu na oficiálním Instagramu Big Brothera 2023 jeho podporovatelé.

Zdroj: Tv.nova.cz, Instagram.com/standaliska, Instagram.com/bigbrothercs