Connect with us

Osobnosti

Statečná Anička Slováčková sdílela fotku bez vlasů. Ukázat se bez paruky chce spoustu odvahy

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková ve svých 28 letech bohužel už po druhé bojuje s rakovinou. Zatímco poprvé si tato zákeřná nemoc vybrala její prso, tentokrát zasáhla plíce. Anička Slováčková je statečná bojovnice, kterou neopouští smysl pro humor. Právě v tomto duchu sdílela na Instagramu svou aktuální fotku bez vlasů.

Zdroj fotky: Profimedia

Anička Slováčková bojuje s rakovinou jako lvice. V důsledku léčby bohužel přišla o své krásné blonďaté vlasy. Průběh boje se zákeřnou nemocí pravidelně sdílí na sociálních sítích. Svým fanouškům nyní ukázala, jak vypadá bez vlasů.

28letou Aničku Slováčkovou ani v kritické momenty jejího života neopouští smysl pro humor. Dokázala to ve svém instagramovém příspěvku, v němž na hlavě neměla turban ani paruku. Lidé před její statečností smekají a shodují se na tom, že ukázat se v průběhu léčby veřejně s holou hlavou chce opravdu spoustu odvahy.

“Já 1 % času, kdy se vyfiknu do práce vs. 99 % doma. Hezký víkend!” napsala v nadsázce Anna Julie Slováčková na svůj Instagram a přidala vtipný hashtag #kočička.

Anička Slováčková se v rámci tohoto instagramového postu odvážně ukázala nejen upravená s turbanem na hlavě. Na druhé fotce, kterou sdílela, má na sobě pouze mikinu s kapucí, ze které jí kouká část oholené hlavy.

28letá zpěvačka a herečka, která se statečně pere s rakovinou, všechny svým odvážným příspěvek naprosto dojala. “Mám to stejně,” odpověděla jí zpěvačka Martina Pártlová. “Aničko, ty jsi krásná i na té druhé fotce,” vzkázala moderátorka TV Nova Iveta Kořínková. “Držte se, Aničko,” napsala herečka Alice Bendová. “Jste moc silná, Aničko. Ať vám ten smysl pro humor co nejdéle vydrží!” okomentovala příspěvek Anny Julie Slováčkové jedna z jejích sledujících. Zdroj: Instagram.com/anna_julie_slovackova