Connect with us

Osobnosti

Štěpán Kozub si dává pauzu. Dostal jsem se na hranu a léčím se, šokoval fanoušky

Herec a bavič Štěpán Kozub zaskočil své kolegy, kamarády i fanoušky nečekaným prohlášením na sociálních sítích. Na Instagramu uvedl, že se na delší čas odmlčí. Podle svých slov se dostal na hranu a léčí se.

Zdroj fotky: Profimedia

Je to pouze několik týdnů, co Štěpán Kozub veřejně oznámil, že se rozvedl se svou manželkou Barborou. Jeho nelehké období bohužel pokračuje. V instagramových storiech aktuálně napsal, že se musí odmlčet a dát si pracovní pauzu.

„Vážení přátelé, nepíše se mi to úplně nejlépe, ale na nějaký čas se s vámi budu muset rozloučit jak zde na soc. sítích, tak na živých vystoupeních. Zdraví je důležitější a já jsem se bohužel dostal na hranu. Léčím se. Není to snadné. Pracuji na tom a věřím, že se brzy opět uvidíme buď v divadle, v klubu, nebo kdekoli jinde. Děkuji vám za pochopení,“ uvedl Štěpán Kozub na Instagramu.

I když zmínil, že se dostal na hranu a léčí se, své problémy blíže nespecifikoval. Vše však vzápětí pro Blesk.cz vysvětlila Štěpánova manažerka Dominika Kašovská: „Vzhledem k velkému pracovnímu vytížení a dlouhodobým zažívacím a respiračním potížím se Štěpánovi před několika dny v pozdních nočních hodinách přitížilo natolik, že mu musela být poskytnuta lékařská pomoc.”

Hercovo prohlášení je pro všechny velkým šokem. Co mu na jeho Instagramu vzkazují jeho fanoušci?

“Brzké uzdravení, Štěpáne. My fanoušci také chceme, ať jste zdravý, šťastný a spokojený. Takže si dopřejte tolik času na zotavení, kolik jen budete potřebovat.”, “Hodně síly! Ano ZDRAVÍ je vždy na 1 místě !!!!”, “Nespěchejte, odpočiňte si, dcera vás potřebuje víc, než my všichni dohromady.” Napsali lidé například v komentářích, v nichž Štěpánovi Kozubovi vyjadřují obrovskou podporu.

Zdroj: Instagram.com/stepankozub_official, Extra.cz, Blesk.cz