Connect with us

Osobnosti

Stiflerova máma z Prci, prci, prcičky je i po 22 letech velká kočka. Přesvědčte se sami

Kdo by si nepamatoval Stiflerovu mámu, která v teenagerovské komedii Prci, prci, prcičky z roku 1999 pořádně zamotala vztahy? Herečka Jennifer Coolidge, která letos v srpnu oslavila již 61. narozeniny, je i po 22 letech od natáčení Prciček pořádná kočka. Ostatně, přesvědčte se o tom sami!

Zdroj fotky: Shutterstock

Po Stiflerově mámě toužil v Prcičkách každý

V roce 1999 spatřila světlo světa teenagerovská komedie Prci, prci, prcičky (American Pie) o bandě středoškoláků a jejich prvních sexuálních zkušenostech. V tomto kultovním počinu zazářila nezapomenutelná Stiflerova máma v podání sexy americké herečky Jennifer Coolidge.

Stiflerova máma byla symbolem dokonalosti, toužili po ní prakticky všichni kamarádi jejího syna. Nakonec si užila románek se spolužákem svého syna, Finchem, kterému předala tu nejlepší životní zkušenost.

Nejslavnější MILF historie

Herečka Jennifer Coolidge se díky roli Stiflerovy mámy stala v devadesátých letech sexsymbolem. Právě s ohledem na Stiflerovu mámu byl v komedii Prci, prci, prcičky zpopularizován termín MILF (v českém překladu MCBP), který se následně celosvětově rozšířil. 

Mnozí si myslí, že Jennifer Coolidge, která se díky Prcičkám celosvětově proslavila, patří k nejslavnějším MILF historie. I když má tato atraktivní dáma již 61 let, stále jí to velmi sluší a s přehledem trumfne i o desítky let mladší ženy.

Jak dnes vypadá Stiflerova máma? Pořád stojí za hřích

Představitelka Stiflerovy mámy, herečka Jennifer Coolidge, je nesmírně všestranná a talentovaná umělkyně, která se filmovému, seriálovému i divadelnímu herectví věnuje dodnes. Kromě Prciček 1, 2 a 3 zazářila například ve filmech Pravá blondýnka, Moderní Popelka a desítkách dalších snímků. Vidět jste ji mohli také v seriálech Joey, 2 Socky, Přátelé, Frasier, Sex ve městě, Bílý lotos nebo Městečko záhad.

A jak vypadá Stiflerova máma dnes? Od natáčení komedie Prci, prci, prcičky před 22 lety se prakticky nezměnila. Jak dokazuje i její oficiální instagramový profil, pořád je to velká kočka, která i zajíčkům stojí za hřích.

Zdroj: Instagram.com/theofficialjencoolidge, Csfd.cz, Extra.cz, Wikipedia.org