Connect with us

Osobnosti

Tadeáš Kuběnka v Prostřenu: Na pomoc si přivzal maminku, i tak se mu nedařilo

Tento týden se kulinářské soutěže Prostřeno! účastní pětice známých influencerů. V úterý 16. ledna se předvedla internetová kontroverzní hvězdička Tadeáš Kuběnka, kterému se však v kuchyni nedařilo podle plánu. Na pomoc si musel nakonec přizvat maminku.

Zdroj fotky: Profimedia

Thi Kim Ly Tranová, Tadeáš Kuběnka, Ondřej Mánek, Šimon Opp a Simona Tvardek. Jde o pětici známých influencerů, kteří tento týden 15. až 19. ledna vaří v oblíbeném televizním pořadu Prostřeno! 

O velké pozdvižení se hned v úterý 16. ledna postaral kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka, kterému příprava pokrmů pro hosty nešla přesně podle jeho představ. Navíc měl problémy s indukční varnou deskou, která se mu při vaření neustále vypínala.

Jako předkrm si Tadeáš nachystal burratu s pestem a rajčaty, jako hlavní chod si naplánoval pikantní tortilly a pečené brambory s dipem. Své menu chtěl korunovat vaflemi s lísko-oříškovým krémem, vafle však nakonec nedokázal připravit. Jako zábavu si Tadeáš nachystal karaoke. Vítěz v této soutěži dostal Tadeášův pohár z Clash of the Stars.

Jelikož měl Tadeáš Kuběnka při přípravě svého soutěžního menu značné problémy, telefonicky se spojil se svou maminkou s žádostí o radu. Jelikož byl Tadeáš v koncích, jeho máma musela nakonec osobně dorazit do kuchyně – podle Tadeášových slov vesměs počítala s tím, že to takto dopadne. Došlo dokonce i na rodinnou hádku.

A jak Tadeášův výkon ohodnotili ostatní soutěžící Prostřena? Dostal dohromady 29 bodů. Tedy o jeden bod méně než influencerka Thi Kim Ly Tranová, která si v pondělí vyvařila 30 bodů. Tadeáš Kuběnka tak už teď ví, že Prostřeno! nevyhraje.

Zdroj: iPrima.cz