Connect with us

Osobnosti

Taťána Kuchařová dělá tlustou čáru za minulostí. Na Instagramu ruší účet s příjmením Gregor Brzobohatá, na kterém má 284 tisíc sledujících

Taťána Kuchařová se rozhodla, že udělá tlustou čáru za svou minulostí, která je spojená s jejím exmanželem Ondřejem Brzobohatým. Modelka oznámila, že k 1. lednu 2023 ruší svůj instagramový účet @tatianagbrzobohata, na kterém má 284 tisíc sledujících. Taťána Kuchařová se i na Instagramu vrací ke svému dívčímu příjmení a zakládá si nový účet.

Zdroj fotky: Shutterstock

Nový rok je považován za nový začátek. Takto na něj nahlíží i modelka, podnikatelka a influencerka Taťána Kuchařová, která bude nově od 1. ledna 2023 aktivní na Instagramu výhradně pod svým dívčím příjmením @tatiana_kucharova.

Aby udělala tlustou čáru za svou minulostí, rozhodla se, že “obětuje” svůj instagramový účet @tatianagbrzobohata s 284 tisíci sledujícími. Tento účet bude již od nového roku nefunkční.

Taťáně Kuchařové se pravděpodobně nepodařilo vyjednat přejmenování svého oficiálního instagramového účtu @tatianagbrzohata. Právě proto se odhodlala k takto radikální změně, neboť po hořkém krachu manželství a rozvodu již nechce, aby ji s bývalým manželem Ondřejem Brzobohatým cokoliv spojovalo.

“Přátelé & kamarádi, ráda bych TO oznámila ofiko. Od 1. 1. 2023 bude aktivní pouze účet @tatiana_kucharova a máte možnost přejít už teď… Ten, kdo mě bude chtít dále sledovat, jedině na tomto novém účtu pod mým “staro-novým” jménem Taťána Kuchařová,“ oznámila bývalá Miss World na Instagramu.

Zdroj fotky: Shutterstock

Taťána Kuchařová přiznala, že i tímto způsobem by chtěla uzavřít jednu z kapitol svého života. A tak i na Instagramu začíná od nového roku s úplně čistým štítem.

“Děkuju, že jste a budete dál součástí této komunity a v přímém spojení se mnou. Jedna kapitola se tímto definitivně uzavírá a nová se otevírá a já se na to moc těším,” dodala Taťána Kuchařová na závěr.

Zdroj: Instagram.com/tatianagbrzobohata, Instagram.com/tatiana_kucharova