Connect with us

Děti a rodina

Těhotná Míša Nosková nafotila s partnerem těhotenské fotky. Tradiční snímky ale nečekejte

Zpěvačka Michaela Nosková to má za pár, už brzy se totiž stane dvojnásobnou maminkou. Momentálně je Michaela už v 9. měsíci těhotenství a jak to u nastávajících maminek bývá, velmi rády se účastní tradičního těhotenského focení.

Zdroj fotky: Shutterstock

Ovšem u Míši a jejího snoubence Jindřicha byste tradiční těhotenské fotky hledali jen stěží. Krásná zpěvačka s partnerem milují pohyb a jinak tomu není ani v průběhu těhotenství, proto se rozhodli, že se v tomto duchu ponesou i jejich společné fotky.

„Kdybyste si náhodou mysleli, že naše fotky od @denisagrossova budou vypadat jako „klasické“ těhotenské focení, tak NE. Děkujeme Denčo za krásné fotky a doufáme, že sis to s námi také užila,“ napsala ke svému příspěvku na Instagramu Míša.

„Původně jsme si je chtěli nechat jen pro sebe, ale o pár z nich se s vámi nakonec přece jen podělíme, protože nás prostě pobavily,“ ještě pokračovala.

Jak je vidět, focení si pořádně užili a o tom to přeci je. Máte i vy netradiční těhotenské fotografie? Podělte se s námi o ně v komentářích níže!

Zdroj: Instagram.com