Connect with us

Láska a vztahy

Tohle nikdo nečekal: Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se vzali

Tak tohle nikdo nečekal! Hokejista Tomáš Plekanec a bývala tenistka Lucie Šafářová si řekli své ANO. Od zásnub uběhl přesně jeden rok a téměř devět měsíců a nyní svůj vztah zpečetili svatbou. A na veselce rozhodně nemohla chybět jejich společná dcerka Leontýnka.

Zdroj fotky: Profimedia

O tom, že se vzali, informovali své fanoušky a sledující prostřednictvím Instagramu. Na sociální síti oba dva sdíleli společnou svatební fotografii. „Ty a já napořád…,“ napsala k fotce jak Lucie, tak i Tomáš. Jelikož snímky zveřejnili včera, vypadá to, že svatba proběhla ve středu 22. 9. 2021.  

Tomáš Plekanec se s Lucii Šafárovou potkali v době, kdy slavný hokejista prožíval manželskou krizi se svou již bývalou ženou Lucií Vondráčkovou. Svůj vztah oficiálně oznámili krátce poté, co se sportovec se zpěvačkou rozešel.

Začátek jejich vztahu však nebyl vůbec jednoduchý, prošli si náročným obdobím, ve kterém Tomáš zažíval rozvod i boj o své dva syny. S bývalou partnerkou se naštěstí na všem rozumně domluvili.

V prosinci v roce 2019 se páru narodila společná dcerka Leontýnka a nyní začínají další společnou etapu, teď už jako manželé.

Zdroj: Instagram.com