Connect with us

Top stories

Transgender celebrita Jessica Alves se vyjedla na 102 kilogramů. Její hubnoucí plán mnozí nechápou

Plastiková Jessica Alves, která do povědomí veřejnosti vešla jako živý Ken Rodrigo Alves, se během posledních let vyjedla na neuvěřitelných 102 kilogramů. Za přírůstek na váze může nejen její transformace z muže v ženu, ale i lockdown, během kterého měla nedostatek pohybu. Jessica Alves se nyní dala na hubnutí, ovšem šíleným způsobem.

Zdroj fotky: Profimedia

Jessica Alves má za sebou nespočetné množství plastických operací. Do předělávání svého zevnějšku se pustila ještě jako muž, před dvěma lety se však rozhodla, že šťastnější bude v ženském těle.

Přerod na ženu má již úspěšně za sebou. Co Jessicu Alves nyní trápí, je její výrazný nárůst váhy. Britskému portálu Daily Mail se svěřila, že přibrala na 102 kilogramů, a i když se sebevíc snažila, nepodařilo se jí zhubnout.

“Dva roky jsem procházela proměnou z muže na ženu. Potom nastal lockdown, já byla stále zavřená uvnitř, necvičila jsem a jenom jsem v kuse jedla. Hormonální léčba nabudila mou chuť k jídlu a zpomalila můj metabolismus. Proto jsem nedokázala zhubnout,” uvedla pro Daily Mail Jessica Alves.

37letá profesionální transgender celebrita se proto pustila do radikálního hubnutí. Zajímá vás, jakým způsobem? Jelikož jí není takřka žádná operace cizí, podstoupila v Turecku bandáž, během které jí lékaři podvázali 75 procent žaludku. Jessice Alves tedy zůstalo pouhých 25 procent žaludku, kvůli čemuž může jíst pouze malá sousta.

A co dál? Rodačka z brazilského Sao Paula, která aktuálně žije v Londýně, doufá, že se jí díky tomuto chirurgickému zákroku podaří zhubnout na její vysněnou váhu a získá tak konečně postavu snů.

Zdroj: Dailymail.com