Connect with us

Bydlení a domácnost

Týnuš Třešničková si pořídila nový byt. Luxusní bydlení si zařizuje sama

Byly doby, kdy měla Týnuš Třešničková na růžích ustláno. Bohužel po hrozivé nehodě v Turecku, po které jí na těle zůstaly jizvy, jí bohužel nevycházely ani partnerské vztahy. I přes tyto životní nástrahy však Týnuš neztrácí naději a umí si radost udělat i sama. Momentálně se těší z nového vysněného bytu, na který se jí povedlo našetřit a již brzy se do něj bude moci nastěhovat.

Zdroj fotky: Profimedia

Jistě ani vám neunikla kauza, kdy se mladičká influencerka v roce 2019 na dovolené v Turecku velmi nešťastně popálila na obličeji, dekoltu i rukách. Po návratu do Česka kromě léčení jizev začala úspěšně bojovat i s jizvami na duši. Dlouhou dobu se s touto těžkou životní zkouškou potýkala sama, až tento rok se začala na veřejnosti objevovat se známým podnikatelem Ladislavem Bisenianem.

Po třech měsících se však rozešli a Ladislav na Týnuš nenechal nit suchou – nazval ji zlatokopkou a zlým člověkem, o kterém neví, zda za to může její nehoda nebo ne. Týnuš se však ani tímto nenechala vykolejit a šla si pevně za svými cíli a situaci bravurně ustála.

A jak to vypadá, dává si Týnuš od mužů na nějakou chvíli pokoj a raději se pustila do budování vlastního domova. Aktuálně si koupila svůj vlastní byt, kde chce mít vše podle sebe. O tom, jak její byt prozatím vypadá, informovala své sledující ve stories a je to opravdová nádhera. Prozradila také, že zařízení bytu bude laděné do šedé a bílé. Čeká však ještě na řemeslníky, kteří musí opravit několik závad, které se nečekané objevily. To už ale ke stavění nemovitostí jednoduše patří.  

Zdroj: Instagram.com