Connect with us

Bydlení

Týnuš Třešničková si pořídila nový byt. Luxusní bydlení si zařizuje sama

Byly doby, kdy měla Týnuš Třešničková na růžích ustláno. Bohužel po hrozivé nehodě v Turecku, po které jí na těle zůstaly jizvy, jí bohužel nevycházely ani partnerské vztahy. I přes tyto životní nástrahy však Týnuš neztrácí naději a umí si radost udělat i sama. Momentálně se těší z nového vysněného bytu, na který se jí povedlo našetřit a již brzy se do něj bude moci nastěhovat.

Zdroj fotky: Profimedia

Jistě ani vám neunikla kauza, kdy se mladičká influencerka v roce 2019 na dovolené v Turecku velmi nešťastně popálila na obličeji, dekoltu i rukách. Po návratu do Česka kromě léčení jizev začala úspěšně bojovat i s jizvami na duši. Dlouhou dobu se s touto těžkou životní zkouškou potýkala sama, až tento rok se začala na veřejnosti objevovat se známým podnikatelem Ladislavem Bisenianem.

Po třech měsících se však rozešli a Ladislav na Týnuš nenechal nit suchou – nazval ji zlatokopkou a zlým člověkem, o kterém neví, zda za to může její nehoda nebo ne. Týnuš se však ani tímto nenechala vykolejit a šla si pevně za svými cíli a situaci bravurně ustála.

A jak to vypadá, dává si Týnuš od mužů na nějakou chvíli pokoj a raději se pustila do budování vlastního domova. Aktuálně si koupila svůj vlastní byt, kde chce mít vše podle sebe. O tom, jak její byt prozatím vypadá, informovala své sledující ve stories a je to opravdová nádhera. Prozradila také, že zařízení bytu bude laděné do šedé a bílé. Čeká však ještě na řemeslníky, kteří musí opravit několik závad, které se nečekané objevily. To už ale ke stavění nemovitostí jednoduše patří.  

Zdroj: Instagram.com

Bydlení

Lucie Benešová staví novou chalupu v Jizerských horách. Na Instagramu ukázala, jak stavba poloroubenky pokračuje

Published

Herečka Lucie Benešová se pustila do stavby nové chalupy v poloroubeném stylu, která bude stát v Jizerských horách. Zatímco v září na místě jejího vysněného bydlení stála základová deska, nyní už Lucie Benešová ukázala obvodové zdi. Její chalupa, které říká pracovně Beneška, se už rýsuje.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Jupí, základová deska hotová, roubenka Beneška má na čem stát a jdeme na to! Držte palce, jedeme z kopce. Budu to s vámi občas prožívat, páč je to teď můj svět. Snad to vydržíte,” napsala v září Lucie Benešová na Instagramu.

Jak to se stavbou její vysněné poloroubenky v Jizerských horách vypadá v současnosti? Velmi pokročila. Jak se herečka pochlubila na sociálních sítích, rýsují se už obvodové zdi, okna i dveře.

“Tak nám nasněžilo do kuchyně. Ale je tu parádně v těch Jizerkách. Krásný víkend,” okomentovala na Instagramu aktuální fotku své chalupy, která se se již postupně rýsuje.

48letá herečka si před lety v Jizerských horách koupila společně s manželem Tomášem Matonohou chalupu, kterou vlastními silami zvelebili. O kousek dál pod touto chaloupkou si hvězdní manželé pořídili další pozemek, kde nyní Lucie Benešová staví svou vysněnou poloroubenku Benešku.

Zdroj fotky: Shutterstock

Vzhledem k tomu, že venkovní teploměr aktuálně ukazuje teploty pod nulou, Lucie Benešová stavbu své chalupy přerušila a hodlá se do ní naplno vrhnout opět na jaře.

“Už se nemůžu dočkat až na jaře budeme pokračovat! A její malá roubená sestra nad ní se těší, až bude postavena její kámoška. Teď nám začíná mrznout, tak je lepší stavbu Benešky plánovat spíš od krbéčku se svařákem. Radostně skáču do budoucí roubené jizby a jdu nám malovat plán kuchyně. Krásnou neděli z Jizerek,” vzkázala svým instagramovým sledujícím Lucie Benešová.

Zdroj: Instagram.com/lucibenesova_official

Zobrazit článek

Bydlení

Tornádo na jižní Moravě: Ke katastrofě se vyjadřují i známé osobnosti na Instagramu a neváhají pomoci

Published

Neštěstí, které se stalo 24. června na jižní Moravě, nenechalo nikoho chladným. K ničivému tornádu, které zanechalo v sedmi jihomoravských obcích obrovské škody na majetku a bohužel i několik mrtvých a stovky zraněných, se vyjadřují také známí influenceři a celebrity na Instagramu. I tito známí lidé rozhodně neváhají pomoci.

Zdroj fotky: Profimedia

Břeclavsko, Hodonínsko, hodně síly všem! Jestli už je nějaká veřejná sbírka na pomoc lidem, který to zasáhlo, napište o tom do komentáře prosim. Morava, držte se! Posílal jsem na https://www.darujme.cz/projekt/1204937 – děkuju za tip. Tenhle portál je bezpečnej. Další odkazy v komentářích,” napsal na Instagram český rapper Restovski.

Během čtvrtečního večera 24. června se několika obcemi na Břeclavsku a Hodonínsku prohnala bouře s kroupami, kterou bohužel doprovázelo také tornádo. Zkázu za sebou zanechala celkem v sedmi obcích, z nichž nejhůře dopadly Lužice a Mikulčice na Hodonínsku a Moravská Nová Ves a Hrušky na Břeclavsku. Tisíce lidí přišly o střechu nad hlavou, bohužel stovky dalších jsou zraněných a tři lidé zemřeli. V zasažených obcích v průběhu pátku probíhají záchranné práce, které zajišťují složky Integrovaného záchranného systému.

“Je mi z toho strašně smutno. Mrzí mě, že vám nikomu nedokážu pomoct. Posílám své modlitby a myslím na své blízké na Moravě. Buďte opatrní,” uvedla na svém instagramovém účtu herečka a zpěvačka Eva Salvatore Burešová, která zároveň připojila odkaz na sbírku Diecézní charity Brno pro oběti tornáda z Hodonínska a Břeclavska, do níž rovněž přispěla.

Jihomoravany, kteří přišli o střechu nad hlavou ve čtvrtek 24. června kvůli ničivému tornádu, podpořil se svou ženou Liliou Khousnoutdinovou také matematik a miliardář Karel Janeček. Na okamžitou pomoc lidem postiženým katastrofou věnovali 121 tisíc korun.

“Největší větrná smršť v novodobých dějinách České republiky postihla na jižní Moravě více než sto tisic lidí. Stovky jsou zraněny. Záběry, které jsme dosud znali hlavně ze středozápadu USA, jsou zdrcující. Přeji všem na jižní Moravu hodně síly! Prostřednictvím @nadacnifondpomoci věnujeme #společně s mojí ženou @khousnoutdinova 121 tisíc na okamžitou pomoc. Chcete-li pomoci také, na @znesnaze21 běží aktuální sbírka. Výtěžek bude pomáhat v nejvíce zasažených oblastech a pomůže obcím i místním lidem vypořádat se s následky živelní katastrofy,” informoval na svém instagramovém účtu český miliardář.

Zobrazit článek