Connect with us

Osobnosti

Úspěšného amerického modela našli mrtvého pod okny. V 35 letech spáchal údajně sebevraždu skokem z balkonu

Že život není procházkou růžovou zahradou a sociální sítě jsou pouhým pozlátkem, které mnohdy nereflektuje skutečnost, bohužel dokázal americký model Jeff Thomas. Tento úspěšný krasavec, který bodoval nejen v modelingu, ale také na sociálních sítích, našel svou smrt v luxusním komplexu v Miami. Podle všeho spáchal sebevraždu skokem z balkonu.

Zdroj fotky: Shutterstock

Na první pohled žil 35letý Jeff Thomas úspěšným životem. Živil se jako model, setkával se s celebritami, na sociálních sítích měl více než 120 tisíc příznivců a žil v luxusním komplexu v americkém Miami.

Málokdo by proto čekal, že tento krasavec s vypracovaným tělem odejde z tohoto světa v tak mladém věku. Jak informoval portál TMZ, Thomasovo bezvládné tělo bylo ve středu 8. března 2023 nalezeno pod okny miamského bytového komplexu, kde tento krasavec žil.

Policisté smrt modela Jeffa Thomase vyšetřují, mají ale podezření, že tento mladý muž spáchal sebevraždu. Podle všeho vyskočil z okna, které se nacházelo v 57. poschodí. Policisty a záchranáře k jeho tělu okamžitě přivolali očití svědci. Bylo ale pozdě. 35letý Jeff Thomas byl na místě mrtvý.

Rozhodně nic nenasvědčovalo tomu, že tohoto mladého muže uvnitř sžírají temné myšlenky. Na sociálních sítích i mezi svými přáteli zářil štěstím. S ohledem na tuto skutečnost o jeho sebevraždě na sociálních sítích pochybují někteří jeho fanoušci.

“Je mi líto, ale pochybuji, že tento mladý, zdravý muž, který měl naplňující život, spáchal sebevraždu. Prostě tomu nevěřím. Policie by se měla podívat hlouběji,” napsal svůj názor jeden z instagramových sledujících a ostatní mu dali za pravdu.

35letý Jeff Thomas byl stálicí ve světě modelingu. Coby pánský model podepsal smlouvu s londýnskou agenturou AMCK, objevoval se také v řadě reklam nebo na stránkách módních časopisů. Jeff Thomas byl rovněž úspěšný influencer, zapálený fitness nadšenec a vedl poradenskou společnost pro současné umění One Popsicle. Přátelil se i s řadou celebrit, a to například s Nicole Scherzinger nebo Megan Fox. I když měl celý život před sebou, vše bohužel dopadlo jinak. Čest jeho památce!

Zdroj: Tmz.com, Instagram.com/iamjeffthomas