Connect with us

Osobnosti

V 41 letech nečekaně zemřela známá fitness influencerka. Zanechala po sobě pět dětí

Příznivci fitness influencerky Raechell Chase jsou v šoku. Tato krásná Novozélanďanka s vysportovaným tělem, jejíž fitness příspěvky sledovaly na sociálních sítích miliony lidí z celého světa, náhle zemřela. Bylo jí pouhých 41 let a zanechala po sobě pět dětí.

Zdroj fotky: Shutterstock

Smrt 41leté fitness influencerky Raechell Chase z Nového Zélandu nastala jako blesk z čistého nebe. Její odchod přišel velmi náhle a nikdo z jejích blízkých ani fanoušků jej rozhodně nečekal.

Nic nenasvědčovalo tomu, že má tato propagátorka fitness a pětinásobná maminka zdravotní problémy. Příčina její nečekané smrti není zatím známá.

Influencerka Raechelle Chase se proslavila svými inspirativními fitness příspěvky, které jenom na Facebooku sledovalo více než 1,4 milionu lidí. Aktivní byla i na jiných platformách, na nichž propagovala zdravý životní styl a pravidelné cvičení. Nabízela rovněž online fitness mentoring.

Raechelle Chase bodovala i ve světě kulturistiky. Jako první žena Nového Zélandu se kvalifikovala na kulturistickou akci Figure Olympia, v rámci které se účastnila řady mezinárodních klání. 

O to víc všechny zaskočila smutná zpráva, že tato mladá a úspěšná žena již není mezi námi. Po sobě bohužel zanechala pět dětí, z nichž nejmladší jsou dvojčata ve věku pouhých sedmi let.

“Podporovala nás, byla dobrosrdečná a vždy nám dala tu nejlepší radu. Byla to cílevědomá žena s ambicemi, která inspirovala miliony lidí na celém světě,” napsala o své zesnulé mamince její nejstarší dcera Anna Chase.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Facebook.com, Femm.interez.sk