Connect with us

Osobnosti

V takových šatech jste Andreu Verešovou ještě neviděli. Modelka na Česko-Slovenském plese pořádně překvapila

Česko-Slovenský ples 2024, který se konal v pražském Obecním domě, byl plný hvězd. Zúčastnila se jej také Andrea Verešová s manželem, která tentokrát výběrem svých šatů pořádně překvapila. Takové šaty na sobě totiž ještě nikdy neměla.

Zdroj fotky: Profimedia

Dress code Česko-Slovenského plesu 2024 byl Black Tie. Znamená to tedy, že muži si měli vzít smoking a ženy obléknout dlouhé večerní šaty. Modelka Andrea Verešová, která přišla na ples s manželem Danielem Volopichem, se tentokrát tohoto dress codu zhostila tak, jak opravdu nikdo nečekal.

Všichni jsou v případě Andrey Verešové zvyklí, že si obleče velmi odvážné šaty s hlubokým výstřihem a vysokým rozparkem. Modelka však tentokrát opravdu překvapila, protože se rozhodla pro decentní róbu v netradiční barvě.

I když šaty této 43leté slovenské krásky i tentokrát pocházely z dílny její dvorní módní návrhářky Jany Pištejové, barvou a stylem se výrazně lišily od jejích předcházejících plesových rób.

“Zelenou jsem nikdy neměl, je to premiéra. Letos je to decentnější,” přiznala během plesového večera Andrea Verešová. Dodala navíc, že šperky, které má na sobě, jsou její starší bižuterie, a že prsten je od Gismondi.

“Tyto šaty byly inspirovány barvou Andrejčiných očí. Chtěla jsem zdůraznit, co je podle mého názoru charismatické a jedinečné. Tyto šaty i přes rafinovaný střih neodhalují nic, co bychom nechtěli, a naopak dávají prostor fantazii. Netradiční barva na ples. O to víc ale vyčnívala. Ráda bych vám Andrejku ukázala v jiném světle, jsem ráda, že se tomu naklonila a nebojí se,” řekla dvorní návrhářka Andrey Verešové Jana Pištejová.

I když si tentokrát Andrea Verešová na Česko-Slovenský ples neoblékla vyzývavou róbu, dokázala, že hvězdou večera může být i tak. Jak se vám v zelenkavých šatech líbí? Myslíte si, že jí sluší? Napište nám svůj názor do komentářů. Zdroj: Instagram.com/andreaveresovaofficial, Extra.cz, Prezenu.joj.sk