Connect with us

Osobnosti

Vánoční trhy v Bratislavě: Šokovaná Zuzana Plačková zkritizovala přemrštěné ceny jídel a nápojů

K období adventu tradičně patří také vánoční trhy. Nenechala si je ujít ani slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková, která vyrazila s manželem Reném a synem Dionem na vánoční trhy do centra Bratislavy. Jak následně uvedla na Instagramu, letos na bratislavských trzích zažila obrovské zklamání. Co ji tak nadzvedlo ze židle?

Zdroj fotky: Profimedia

Vánoční trhy mají nádhernou atmosféru. Tu si můžete vychutnat i díky stánkům s vánočním punčem, svařákem, horkou čokoládou nebo tradičním jídlem. To byl také plán Zuzany Plačkové, která se vydala na vánoční trhy do centra Bratislavy se svou rodinou. Ovšem z cen jídla a pití jí spadla brada.

“Velké zklamání, musím říct. Nejvíc jsem se těšila na horkou čokoládu a dostali jsme kyslou horkou čokoládu za 15 eur,” zkritizovala ve svém instagramovém videu známá slovenská influencerka a podnikatelka.

Zuzana Plačková byla velmi zklamaná i z cen pokrmů nabízených na bratislavských vánočních trzích. “Jídlo za 90 eur, čtyři jídla. A to se fakt bavíme o klobáskách – malých porcích, a jedné cikánské klobáse. Fú, jsem šokovaná,” popsala dále svůj nepříjemný zážitek z vánočních trhů influencerka.

Zuzana Plačková konkrétně navštívila vánoční trhy na Hlavním a Hviezdoslavově náměstí. Tyto trhy budou v Bratislavě otevřené až do 31. prosince 2023, a to s krátkou přestávkou během vánočních svátků.

Zdroj: Instagram.com/queen.plackova, Koktejl.azet.sk