Connect with us

Osobnosti

Věra Mikulcová peče s partnerkou vánoční cukroví. Na Instagramu předvedly, kolik už mají druhů

Bez vánočního cukroví si nikdo z nás nedokáže představit nadcházející svátky. Právě proto je v řadě českých domácností pečení vánočního cukroví v plném proudu. Nejinak tomu je také doma u kulturistky Věry Mikulcové a její přítelkyně Jany. Na Instagramu ukázaly, kolik už mají napečeno druhů.

Zdroj fotky: Profimedia

Nejslavnější česká kulturistka Věra Mikulcová a její životní partnerka Jana Paulátová se náležitě chystají na vánoční svátky, k nimž samozřejmě patří i vánoční cukroví. Na Instagramu dámy názorně předvedly, že se dokážou otáčet v kuchyně a že již mají napečeno několik druhů těchto sladkých dobrot.

“A jedeme… Dnes před prací čtyři druhy. Děkuji za pomoc @veramukulcová,” napsala Jana Paulátová na Instagram a připojila fotky napečeného vánočního cukroví jako důkaz. 

“A jedeme dál… Dalších pět druhů vánočního cukroví. Děkuji za pomoc @veramikulcova,” podělila se Jana Paulátová se svými instagramovými sledujícími o několik dnů později o další snímky napečeného cukroví.

Věra Mikulcová a její životní partnerka mají v tuto chvíli napečeno třeba pracny, linecké, perníčky nebo rohlíčky. Tím však jejich přípravy na Vánoce rozhodně nekončí. Před pár dny společně vyrazily na vánoční trhy do Prahy. Zde si nejen pochutnaly třeba na pečených kaštanech nebo trdelnících, ale zároveň si koupily nové ozdoby na vánoční stromeček.

„A zase ta Praha. Dnes už úplně vánoční. Nesmí chybět pečené kaštany, trdelník a každoroční tradice – pár nových ozdob na vánoční stromeček,” okomentovala přítelkyně Věry Mikulcové na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/veramikulcova, Instagram.com/janapaulatova