Connect with us

Osobnosti

Vítěz Big Brothera Standa Liška je už v civilu. Lidé mu radí, jak naložit s výhrou 2,5 milionu

Vítězem česko-slovenského Big Brothera se stal Standa Liška, který si z reality show odnesl nádhernou výhru 2,5 milionu korun. Lidé Standovi na jeho Instagramu už teď radí, jak by měl s touto částkou naložit. “Hlavně to všechno nenech striptérkám a kup si radši něco na sebe,” vzkazují mu například.

Zdroj fotky: Shutterstock

Podle ohlasů na sociálních sítích Standa Liška vyhrál česko-slovenského Big Brothera opravdu zaslouženě. Ve finále porazil Zoe, Báru, Katrin a Františka, a stal se tak absolutním králem této reality show.

Bezprostředně po odchodu z vily Standa své fanoušky na Instagramu potěšil nejnovějším selfíčkem. “Hotelofka po show,” okomentoval své aktuální foto.

Mezi záplavou gratulací k vítězství mu začali jeho sledující také radit, jak by měl konkrétně naložit s výhrou 2,5 milionu korun. Kromě žádostí o půjčku se objevily apely i na rozumnější investice.

“Jen to všechno nenafoukej stripterkám do p*dele, jak tě znám. Kup si i něco na sebe a hezkou afterku přeju, rozflákej to tam,” vzkázal mu jeden ze sledujících.

To jiní z podporovatelů se naopak drželi více při zemi. “Stando Gratulace!! Užij vitězství a uvidíš… Dobrý startovný do budoucna. Tak hlavně pokoru, radost, úplně nejvíc zdraví a lásku přeju. Jsi dooobrej týpek.”, “Stando, gratulace. Byl jsi celou dobu svůj a věřím, že takový i zůstaneš. Užij peníze ve zdraví.”, “Stando, pamatuj na jednu věc. Dvě a půl mega není deset míčů jako před deseti lety. A na ty kryptoměny se radši vykašli. Užij si výhru. Jsem rád, že jsi porazil Zoe, a to se prostě počítá.”  Vzkázali například lidé Standovi v komentářích.  

Zdroj: Instagram.com/standaliska