Connect with us

Osobnosti

Vítěz Big Brothera Standa Liška upřímně: O marihuaně, kamarádech a výhře 2,5 milionu korun

Vítěz česko-slovenského Big Brothera Standa Liška se vrátil po konci soutěže zpátky do Česka. Doma se ale příliš neohřál. Jako vítěz reality show má hned několik mediálních povinností, navíc jej čeká několik akciček s kamarády. Standa také prozradil, jak naloží s výhrou 2,5 milionu korun.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Cítím se dobře. Moc tomu ještě nevěřím. Ale na svobodě je mi líp, ne když jsem byl zavřený ve vile,” popsal své pocit Standa, který stejně jako ostatní soutěžící strávil několik týdnů ve vile Big Brothera v bulharské Sofii.

Podle svých slov se Standa po příletu domů příliš ještě neohřál. Nechal ve svém bytě zavazadla a šel své vítězství v soutěži oslavit do baru za kamarády. “Teď mě čeká hodně kalbiček. Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu. Tak jsem zvědavej, jak to přežiju,” přiznal se Standa.

Vítěz Big Brother podotknul, že jej pobyt ve vile změnil k lepšímu. Naučil se lépe vařit, více uklízet a jako velké plus také vidí, že to pro něj byl dobrý detox, který jej zbavil závislosti na marihuaně.

“Marihuanu bych chtěl určitě omezit. Dát jí tak na víkendovku nebo tak když jenom s kámošema. Každej den od rána do večera hulit už nechci,” uvedl Standa Liška upřímně.

Vítěz Big Brother také podotknul, že nemá v plánu vítěznou částku rozházet za kalbičky s přáteli. “Samozřejmě kalbička bude, pozvu rád kamarády na drink. Ale že by do toho měly padnout nějaký větší částky, tak to určitě ne,” dušoval se Standa. 

A jak chce Standa Liška naložit s výhrou 2,5 milionu korun? “Mám v plánu rekonstruovat byt, zaplatit nějaký věci z minulosti, co musím vyřešit. Jinak žádný specifický věci nemám. Něco hezkýho na sebe si koupím, novej telefon, ale budu s tím nakládat nějak rozumně,” dodal na závěr.

Zdroj: Tv.nova.cz/porad/big-brother/bonus