Connect with us

Osobnosti

Vítěze StarDance 2023 Dominika Vodičku a Dariju Pavlovičovou spojilo tetování. Korunka od královny, pochlubil se tanečník

Vítěze StarDance 2023, tanečníka Dominika Vodičku a herečku Dariju Pavlovičovou, bude navždy spojovat tetování. Tanečník se totiž na Instagramu pochlubil drobnou korunkou na levém zápěstí, kterou mu měla vytetovat právě Darija.

Zdroj fotky: Shutterstock

Dominik Vodička a Darija Pavlovičová mají mezi sebou velmi blízký vztah. Svědčí o tom také tanečníkovo nové tetování, kterým se nedávno pochlubil na Instagramu. Drobnou korunku mu měla vytetovat právě Darija.

“Korunka od královny,” napsal k fotce svého nového tetování na levém zápěstí tanečník Dominik Vodička a nezapomněl označit také Dariju Pavlovičovou. K popisu fotku rovněž připojil emotikony korunky, hvězdiček a červeného srdíčka. S ohledem na tento náznak měla tanečníkovi dělat tetování přímo sama Darja.

Jestli si Darija Pavlovičová nechala vytetovat na ruku stejný obrázek, není jasné. Herečka nic takového na svém Instagramu nesdílela. Pravidelně však zveřejňuje své zážitky z cestování po Bali, kde se aktuálně nachází. 

Vytetovaná korunka na levém zápěstí, kterou Dominikovi Vodičkovi darovala jeho taneční partnerka Darija Pavlovičová, bude navždy připomínat, že se stali králi tanečního parketu a vítězi StarDance 2023. V každém případě tak tanečník Dominik Vodička díky tomuto tetování na svou v pořadí třetí tanečnici ze StarDance jen tak nezapomene, neboť je tento obrázek navždy spojil.

Zdroj: Instagram.com/dominikvodicka