Connect with us

Láska a vztahy

Vystřelil jsem si z vás. Okomentoval Mirai Navrátil instagramovou fotku s mladíkem

Zpěvák Mirai Navrátil se na svém Instagramu postaral o pořádné haló. Poté, co nasdílel společnou dovolenkovou fotku s pohledným mladíkem, ke které připojil srdíčka, si spousta lidí myslela, že jde o zpěvákův coming out. Mirai však o pár dnů později napsal, že si ze svých fanoušků vystřelil a není gay.

Zdroj fotky: Profimedia

“Klaním se a klobouček síle médií v naší zemi. Klukovský fórek na instáči, 2 dny tlaku bulváru a píše mi můj strejda, jestli nejsem gay :D. Táta mi píše, ať si na přílet dám duhovou čelenku,” napsal Mirai navrátil na Instagramu a naznačil, že jeho dřívější instagramové příspěvky byly pouze nevinným žertíkem.

“Já to miluju. Dneska mávnutím kouzelnýho proutku můžeš být vším. To je zas pěkný, ne?” dodal zpěvák ve svém prohlášení.

Zatímco někteří vzali jeho přístup s úsměvem, jiní byli v šoku, protože jim zas tak vtipný nepřišel. Na zpěvákově Instagramu se objevily názory, že se zachoval netaktně a že takové vtípky by si měl raději odpustit.

“Mě to dost překvapilo a nechápu, k čemu to bylo dobré. Jasně, ze kluci spolu můžou jet na dovolenou… ale songy i fotky… byly dost zavádějící. Myslím, že média i tví fanoušci se k tomu postavili perfektně! Ale teď moc nechápu, o co vám šlo. Jestli tohle měl být fórek, tak se dle mého názoru moc nepovedl…” napsala Miraiovi jedna ze sledujících.

“Drahý @mirainavratil, s tím se lidé rodí, neregistrují. V kontextu přetrvávající diskriminace, kdy se kvůli tomu, jak jsem se narodil, můžu s partnerem maximálně registrovat, mi přijde poslední věta, kterou zakončujete tento z mého pohledu ne až tak vtipný vtip, opravdu nešťastná. Příště bych prosil citlivější jazyk nebo lepší humor, tady ten přízemní je fakt zbytečný,” okomentoval ze svého pohledu zpěvákům příspěvek další jeho sledující.

A co si o Miraiově vtípku myslíte vy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/mirainavratil