Connect with us

Osobnosti

Z Big Brothera 2023 vypadla Petra. Z reality show se vracím jako silnější člověk, řekla

V sobotu 30. prosince 2023 hlasující diváci rozhodli, že reality show Big Brother opustí Petra. 46letá Petra Chelíková vypadla jako jedna z pěti nominovaných. Z vily Big Brothera přitom odešla z grácií.

Zdroj fotky: Shutterstock

Temperamentní Petra Chelíková z Vyškova, kde provozuje salon krásy, obývala vilu Big Brothera několik týdnů. Nakonec ji však diváci na základě hlasování z reality show vyřadili.

Jak 46letá Petra v následném rozhovoru s Mírou Hejdou řekla, z reality show se vrací jako silnější člověk. Účast v Big Brotherovi navíc dle svých slov bere jako vlastní vítězství.

“Začátky Big Brothera pro mě byly velmi těžké. Přijdeš z normálního života, nevíš, jak to bude, a pak přijdou situace, na které neumíš zareagovat v daný moment. Nicméně mě to posílilo, jsem šťastná žena a jsem ráda, že jsem toho mohla být součástí,” uvedla Petra doslova.

A co na vyřazení Petry říkají fanoušci Big Brothera? Shodují se na tom, že byla hodná a že si v reality show ostudu rozhodně neudělala. Někteří uvedli, že jim bude v Big Brotherovi velmi chybět.

“Škoda. Jsou tam jiní na vystěhování.”, “Nebyla špatná, jen nezáživná, raději bych byla za odchod Tarika, ale tak jsem ráda že nevypadla Ella nebo Bára aspoň.”, “Docela jsem si ji oblíbila. Hodný a fajn člověk.”, “Peťka byla fajn, ale jsem ráda, že zůstala Ella a František.” Okomentovali lidé vypadnutí Petry na instagramovém účtu Big Brothera.

Zdroj: Instagram.com/bigbrothercs, Tv.nova.cz, Tv.nova.cz