Connect with us

Osobnosti

Z Big Brothera vypadla Ella. Jaké ponaučení si ze soutěže odnesla?

Těsně před branami finále česko-slovenské reality show Big Brother skončila Ella Nemetzová, která od hlasujících diváků dostala nejméně bodů. V rozhovoru po svém vyřazení prozradila, co vše jí tato soutěž dala a jaké ponaučení si z ní odnesla.

Zdroj fotky: Shutterstock

Těsně před finále česko-slovenského Big Brothera proběhla pouze tříčlenná nominace na vyřazení, což bylo pro některé diváky opravdu velké překvapení. Nominována byla Zoe, a to kvůli Karolíně, která jí do nominace poslala během týdenní výzvy. Dalšími nominovanými byli Ella a Tarik.

Jak vyřazování v sobotu 6. ledna 2024 dopadlo? Nejvíce hlasů od diváků obdržela Zoe. Nejméně naopak Ella, která tedy z Big Brothera vypadla, a tak v soutěži skončila těsně před branami finále.

“Dům Big Brothera pro mě byl úžasný, emotivní a překvapivý. Bavily mě extrémně všechny ty disciplíny.  Podle mě si to reálně člověk nemá kdy zažít, takže toto pro mě bylo úplné wow,” promluvila Ella o svým pocitech těsně po svém vyřazení.

Jak dále uvedla, k srdci jí ve vile nejvíce přirostli Zoe, Bára a Standa. Nejméně si naopak dle svých slov sedla s těmi, kteří dům Big Brothera už opustili. Jména těchto exsoutěžících však nechce konkretizovat.

“Díky reality show Big Brother jsem o sobě zjistila, že bych měla více myslet na sebe, že bych měla víc říkat NE a že bych měla více dělat věci spontánně a méně analyzovat,” dodala Ella Nemetzová.

A co je první věc, kterou udělá, až přijede domů? „Zapnu si telefon, pořádně se vyspím a podívám se na nějaký film. Chci si dát také kolu a najíst se,” uvedla Ella na závěr.

Zdroj: Instagram.com/bigbrothercs, Tv.nova.cz