Connect with us

Osobnosti

Z Petry Hřebíčkové je zrzka. Co na proměnu této krásné herečky říkáte?

Herečku Petru Hřebíčkovou známe jako křehkou blondýnku. Tato krásná žena však podstoupila radikální proměnu, ze které všem spadla brada. Petra Hřebíčková se totiž předvedla jako zrzka s kudrnatými vlasy. I když tuto proměnu podstoupila v rámci své herecké role v seriálu Pozadí událostí, neskutečně jí to sekne. Co říkáte?

Zdroj fotky: Shutterstock

“Vzpomínka na natáčení Pozadí událostí. Něco málo z příprav. Byla a je to radost. Výsledek je parádní,” napsala Petra Hřebíčková na Instagram, kde v krátkém video sestřihu představila nejen seriál České televize, ale zároveň ukázala svou neuvěřitelnou vlasovou proměnu.

Že to Petře Hřebíčkové jako zrzce s kudrnatými vlasy sluší, potvrzují také její instagramoví sledující. Podle nich je to velká změna, díky které 42letá herečka a trojnásobná máma neskutečně prokoukla.

Petra Hřebíčková změnu své vizáže podstoupila kvůli roli v seriálu České televize Pozadí událostí, kde hraje Soňu Kostkovou, která se snaží prosadit coby autorka erotického románu. Sonin muž přitom neví, co je věrnost, a má za sebou několik avantýr.

“Moje postava je sympatická intelektuálka se smyslem pro humor. Je matkou dvou dětí a nechce rozbít rodinu, která nefunguje. Delší dobu upřednostňovala zájmy rodiny a manžela na úkor těch svých a my se s ní seznamujeme v období, kdy pohár přetekl a ona si pomalu jde za svým. Jinak by ji to už zničilo,” prozradila více o své roli Petra Hřebíčková v rozhovoru pro Deník.cz. 

Jak se vám Petra Hřebíčková jako zrzka líbí? Myslíte si, že by měla u této barvy vlasů zůstat, nebo by měla přejít zase ke své původní blond? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/petra.hrebickova, Denik.cz