Connect with us

Láska a vztahy

Zásnuby Shopaholicadel: Honzík ji požádal o ruku uprostřed oktagonu

Kontroverzní influencerka Shopaholicadel se bude vdávat. Její přítel Honzík ji požádal o ruku během sobotního galavečeru RedFace přímo v ringu. Shopaholicadel prý veřejné zásnuby nečekala, ale svému milému řekla samozřejmě ano.

Zdroj fotky: Shutterstock

Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel prožila žádost o ruku jako z romantického filmu. Její partner Honzík před ní poklekl v sobotu 9. září během galavečeru RedFace.

Zasnoubení proběhlo přímo v oktagonu. I když Shopaholicadel se zásnubami údajně nepočítala, na RedFace se pořádně vyfikla. S korunkou ve vlasech a v černých krajkových šatech dlouhých až na zem vypadala jako princezna.

Přítel Honzík poklekl před influencerkou Adélou Pulcovou přímo v ringu. A jak tato romantická žádost o ruku dopadla? Shopaholicadel řekla samozřejmě ano.

“Zásnuby 9. 8. 2023 na RedFace, stříbrný zásnubní prstýnek. Miluji tě strašně moc, medvídku můj jediný. Nečekala jsem to vůbec a překvapilo mě to a dojalo, pořád mi to přijde jako sen,” okomentovala své netradiční zásnuby influencerka na svém Instagramu. 

Snoubenec Shopaholicadel, Honza Kulas, prozradil, že žádost o ruku přímo nad RedFace plánoval zhruba měsíc. Vyplatilo se a zamilovaný pár se bude brzy brát. Jak influencerka Adéla Pulcová dále uvedla, svatba s Honzíkem by měla být klidná a rozhodně se nebude streamovat na sociálních sítích. Jestli se jejich veselka uskuteční do roka a do dne po zásnubách, však ví jenom oni sami.

Zdroj: Instagram.com/official_shopaholicadel30, Extra.cz, Super.cz