Connect with us

Osobnosti

Ze slovenské královny Instagramu Zuzany Plačkové je nově zpěvačka. Co říkáte na její debutový singl?

Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková rozšířila své pole působnosti. Je nejen úspěšnou influencerkou a podnikatelkou, která prodává vlastní plavky, legíny či kolagen. Nyní na sebe strhla pozornost i zcela nečekanou aktivitou. Nově se z ní totiž stala zpěvačka.

Zdroj fotky: Profimedia

Že se dá slovenská influencerka Zuzana Plačková na pěveckou dráhu, nečekal snad nikdo. Tato královna slovenského Instagramu se toho však nebojí a začala nově zpívat. Zdá se, že se jí opravdu daří vše, na co sáhne. Její debutový singl Love má totiž během několika dnů od zveřejnění na YouTube statisíce zhlédnutí.

Manžel Zuzany Plačkové René Strausz se naplno věnuje hudbě a vydává jeden hit za druhým. Spolu s kapelou Cico band koncertuje po celém Slovensku. Do své nové skladby Love, která je předělávkou světového hitu What Is Love?, přizvali právě Zuzanu Plačkovou.

Slovenská influencerka zpívá konkrétně refrén a dle pozitivních reakcí jejích fanoušků se jí to podařilo na výbornou. Někteří dokonce tipují, že skladba Love se na Slovensku letos stane největším letním hitem.

Jak se vám Zuzana Plačková nově jako zpěvačka líbí a co říkáte na její pěvecký projev? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj:  Youtube.com, Hitky.sk