Connect with us

Osobnosti

Zemřel bývalý tanečník Britney Spears. Michaelu Steinovi bylo 32 let

Ve věku pouhých 32 let zemřel Michael Stein, který byl hlavním tanečníkem Britney Spears během jejího amerického turné Piece of Me. Zprávu o smrti tohoto mladého muže sdílela na sociálních sítích ve středu 10. ledna jeho zarmoucená partnerka Kaylie Yee.

Zdroj fotky: Shutterstock

Michael Stein byl jedním z dlouholetých tanečníků zpěvačky Britney Spears. Například v roce 2018 s ní odjel amerického turné Piece of Me, zpěvačku také doprovázel během jejích hudebních vystoupení v Los Angeles.

Jak uvedla na sociálních sítích Steinova partnerka Kaylie Yee, tento mladý muž zemřel ve věku 32 let den před Vánoci, tedy 23. prosince 2023. Místo jeho úmrtí ani přesnou příčinu smrti však již neuvedla.

„Nejsem si jistá, že bych kdy mohla najít perfektní slova k tomu, abych shrnula, co pro mě Michael znamenal. Když mi slzy stékají po tváři, vše, na co dokážu myslet, je neskutečně obrovská díra, která zůstala v nás všech, vědouce, že už tady není,“ napsala na Instagram Kaylie Yee, která po boku svého partnera strávila Michaela Steina strávila celkem 10 let.

Zesnulý tanečník Michael Stein kromě Britney Spears spolupracoval také s Little Mix nebo Kylie Minogue. Blýsknul se i v televizních pořadech Glee či America’s Got Talent.

Zdroj: Deadline.com, Mirror.co.uk, Instagram.com/kaylie_yee