Connect with us

Osobnosti

Zemřela oblíbená postava ze seriálu Přátelé. Podlehla zákeřné nemoci

Pamatujete si na Gunthera ze seriálu Přátelé? Tuto oblíbenou seriálovou hvězdu ztvárnil James Michael Tyler, který se díky této roli proslavil. Aby také ne, vždyť jsme jej mohli vidět téměř v každém díle, když šestice hlavních postav přišla do své oblíbené kavárny.

Zdroj fotky: Shutterstock

Před časem se objevily zprávy, že byla v roce 2018 Tylerovi diagnostikována pokročilá rakovina prostaty. Zákeřná nemoc poté prostoupila až do kostí a lékaři známému herci nedávali příliš velké naděje. Bohužel v neděli ráno jeho manažer oznámil, že Tyler rakovině podlehl.

Tyler o své nemoci veřejně mluvil, snažil se zvýšit povědomí o rakovině prostaty a ostatní muže nabádal, aby již od 40. roku věku podstupovali krevní test, který dokáže rakovinu prostaty odhalit včas.

Tylerova nejznámější role byla role Gunthera v nezapomenutelném sitcomu Přátelé. I když nepatřil k hlavním postavám seriálu, mezi seriálovými fanoušky získal velkou popularitu. Kromě role číšníka z kavárny měl i roli „tajného“ ctitele krásné Rachel, kterou si zahrála Jennifer Aniston.

Ta na svůj instagramový profil sdílela video ze seriálu, ke kterému napsala: „Přátelé bez tebe nikdy nebudou stejní. Děkuji ti za všechen smích, který jsi přinesl do show i do našich životů. Budeš nám velmi chybět.”

Zdroj: Instagram.com