Connect with us

Top stories

Žena už 5 let nepoužívá šampon. Na Instagramu ukazuje, co to udělalo s jejími vlasy

Nádherné vlasy, jako má Rachel z nizozemského Haarlemu, jsou snem snad každé z nás. Jak tato 29letá žena prozradila, tajemství její dokonalé hřívy spočívá v tom, že už 5 let nepoužívá šampon. Vystačí si pouze s přírodní péčí o vlasy.

Když byla Rachel malá, měla husté a kudrnaté vlasy. V průběhu dospívání však začala experimentovat s různými druhy šamponů, v důsledku čehož se její kadeře dramaticky změnily. Byly mdlé, bez lesku a Rachel navíc přišla také o své pověstné kudrliny.

Dnes 29letá Holanďanka, která je profesí zdravotní sestra, začala hledat způsoby, kterým svým vlasům navrátí jejich ztracenou krásu. Do roku 2016 si vlasy umývala šamponem každý druhý den nebo jednou za tři dny.

“Nakonec jsem si všimla, že moje vlasy jsou krásné bezprostředně po umytí. Poté se začaly rychleji mastit, což pro mě bylo velmi nepříjemné. Rozhodla jsem se, že si začnu umývat vlasy jednou týdně. Ale pak jsem si všimla, že mám lupy,” napsala na svém osobní blogu Natuurlijkehaarverzorging.nl sympatická Rachel.

Kvůli kosmetice obsahující chemii měla se svými vlasy spoustu dalších problémů. Vlasy se jí nadměrně krepatily a zamotávaly. Měla pocit, že se dostala do začarovaného kruhu. V roce 2016 si řekla dost a přestala nadobro používat šampon na vlasy.

“Začala jsem si tehdy na internetu číst o šamponu, o složkách šamponu a o tom, co dělá s vašimi vlasy. Zjistila jsem, že všechny mé vlasové produkty obsahovaly silikony a parabeny, v šamponu jsem našla rovněž silné čisticí sulfáty. Byla jsem zvědavá na to, jak budou vypadat mé přírodní vlasy bez působení silikonů, parabenů a síranů. Proto jsem v srpnu 2016 odložila všechny komerční šampony a vlasové produkty a přešla na čistě přírodní produkty na vlasy,” vysvětlila Rachel.

29letá zdravotní sestřička z Nizozemí si své vlasy nejprve oplachovala pouze vodou, následně jablečným octem a poté vodou. Nejpodstatnější pro ni bylo vydržet první tři týdny, kdy její vlasy nevypadaly na pohled pěkně a nadměrně se mastily. Vše se ovšem Rachel vyplatilo a kvalita jejích vlasů se výrazně změnila k lepšímu. Její kadeře jsou hustší a zdravější, má zpátky také své typické kudrliny.

Jakým způsobem se Rachel o své vlasy stará? Umývá si je jednou za týden. Na své kadeře a pokožku hlavy používá výhradně přírodní vlasové produkty. Vlasy si konkrétně myje vlastní směsí ájurvédských bylinek, kterou si sama vytvořila. Často sáhne také po přírodním bylinkovém šamponu v tuhém mýdle nebo po gelu z lněného semínka, který používá jako vlasový zábal. Nutno podotknout, že její vlasy jsou díky této péči skutečně dokonalé.

Zdroj: Natuurlijkehaarverzorging.nl

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek

Top stories

InstaQueen Zuzana Plačková s manželem Reném skončili v rukou policie. Byli zadrženi kvůli drogám

Published

V posledních hodinách se na Instagramu nemluví o ničem jiném než o zadržení instagramové královny Zuzky Plačkové a jejího manžela Reného. Dle dostupných informací byli zadrženi v ranních hodinách ve svém bytě v Bratislavě. Následně pak probíhala domovní prohlídka jejich nového domu i auta.

Jak uvádějí slovenská média, manželé by měli být údajně součástí zločinecké skupiny, která dlouhodobě obchoduje s drogami. Kromě Zuzky a Reného byl zatknut i Tibor G., který se věnuje bojovému umění a již v minulosti byl v této souvislosti trestán. Údajně to byl právě on, kdo byl hlavou celé organizace, a i cílem dnešní policejní akce.

„Velká protidrogová akce na západě: NAKA zdržela až 15 osob. Příslušníci Národní kriminální agentury zasahují od brzkých ranních hodin na vícero místech ve vícero krajích, v Bratislavském, Trnavském a Trenčínském kraji. V průběhu protidrogové akce policisté provedli vícero domovních prohlídek i prohlídek nebytových prostor, zadrželi 15 osob. Víc informací bude možné říci po vykonání potřebných procesních úkonů,“ uvedla oficiálně NAKA.

Jak dokazují videa pořízená před pár hodinami, aktuálně v jejich domě v Miloslavově za přítomnosti manželů probíhá prohledání domu a auta. Kromě Zuzany, Reného a Tibora byl zatknut také hlohovecký podnikatel Miroslav Farkaš, který si znovu nabité svobody moc neužil – od jeho posledního propuštění uplynul pouhý měsíc. Ve vězení si odpykával 20měsíční trest za podvody s nemovitostmi.

Všech 15 zadržených osob, včetně Zuzany a Reného, jsou podezřelí z drogové trestné činnosti a ze založení zločinecké skupiny.

Zdroj: Instagram.com, Markiza.sk

Zobrazit článek