Connect with us

Top stories

Žena už 5 let nepoužívá šampon. Na Instagramu ukazuje, co to udělalo s jejími vlasy

Nádherné vlasy, jako má Rachel z nizozemského Haarlemu, jsou snem snad každé z nás. Jak tato 29letá žena prozradila, tajemství její dokonalé hřívy spočívá v tom, že už 5 let nepoužívá šampon. Vystačí si pouze s přírodní péčí o vlasy.

Když byla Rachel malá, měla husté a kudrnaté vlasy. V průběhu dospívání však začala experimentovat s různými druhy šamponů, v důsledku čehož se její kadeře dramaticky změnily. Byly mdlé, bez lesku a Rachel navíc přišla také o své pověstné kudrliny.

Dnes 29letá Holanďanka, která je profesí zdravotní sestra, začala hledat způsoby, kterým svým vlasům navrátí jejich ztracenou krásu. Do roku 2016 si vlasy umývala šamponem každý druhý den nebo jednou za tři dny.

“Nakonec jsem si všimla, že moje vlasy jsou krásné bezprostředně po umytí. Poté se začaly rychleji mastit, což pro mě bylo velmi nepříjemné. Rozhodla jsem se, že si začnu umývat vlasy jednou týdně. Ale pak jsem si všimla, že mám lupy,” napsala na svém osobní blogu Natuurlijkehaarverzorging.nl sympatická Rachel.

Kvůli kosmetice obsahující chemii měla se svými vlasy spoustu dalších problémů. Vlasy se jí nadměrně krepatily a zamotávaly. Měla pocit, že se dostala do začarovaného kruhu. V roce 2016 si řekla dost a přestala nadobro používat šampon na vlasy.

“Začala jsem si tehdy na internetu číst o šamponu, o složkách šamponu a o tom, co dělá s vašimi vlasy. Zjistila jsem, že všechny mé vlasové produkty obsahovaly silikony a parabeny, v šamponu jsem našla rovněž silné čisticí sulfáty. Byla jsem zvědavá na to, jak budou vypadat mé přírodní vlasy bez působení silikonů, parabenů a síranů. Proto jsem v srpnu 2016 odložila všechny komerční šampony a vlasové produkty a přešla na čistě přírodní produkty na vlasy,” vysvětlila Rachel.

29letá zdravotní sestřička z Nizozemí si své vlasy nejprve oplachovala pouze vodou, následně jablečným octem a poté vodou. Nejpodstatnější pro ni bylo vydržet první tři týdny, kdy její vlasy nevypadaly na pohled pěkně a nadměrně se mastily. Vše se ovšem Rachel vyplatilo a kvalita jejích vlasů se výrazně změnila k lepšímu. Její kadeře jsou hustší a zdravější, má zpátky také své typické kudrliny.

Jakým způsobem se Rachel o své vlasy stará? Umývá si je jednou za týden. Na své kadeře a pokožku hlavy používá výhradně přírodní vlasové produkty. Vlasy si konkrétně myje vlastní směsí ájurvédských bylinek, kterou si sama vytvořila. Často sáhne také po přírodním bylinkovém šamponu v tuhém mýdle nebo po gelu z lněného semínka, který používá jako vlasový zábal. Nutno podotknout, že její vlasy jsou díky této péči skutečně dokonalé.

Zdroj: Natuurlijkehaarverzorging.nl

Top stories

Babička s postavou 30leté ženy je senzací Instagramu s 1,4 milionu sledujícími. V 70 letech se dala na fitness a změnilo jí to život

Published

Ze 74leté babičky Joan MacDonaldové se na stará kolena stala senzace Instagramu s více než 1,4 milionem sledujících. Jak je to možné? V 70 letech se rozhodla, že po psychické a fyzické stránce změní svůj život. Zamilovala se do zdravé stravy a světa fitness, díky čemuž je z ní nový člověk, který svou proměnou motivuje také ostatní.

“Když to dokážu já, dokážeš to i ty.” Tak zní motto 74leté Joan MacDonaldové, která ve svých 70 letech radikálně změnila svůj život. Jak píše o její nové životní cestě portál Brightside, Joan potřebovala obrovskou změnu. Její stárnoucí tělo chátralo a problémy jí začala dělat i obyčejná chůze do schodů.

Joan MacDonaldová se ve svých 70 letech rozhodla, že restartuje jak svou duševní, tak svou tělesnou schránku. Věděla, když se sebou nezačne nic dělat, bude muset zvýšit dávku léků, které brala. Navíc chtěla předejít tomu, aby kvůli chatrnému zdraví nebyla závislá na pomoci ostatních.

Jakým způsobem Joan svou proměnu nastartovala? Začala se setkávat s dalšími ženami v seniorském věku, které chtěly změnit své návyky. Rovněž se začala zdravě stravovat a pravidelně cvičit v posilovně.

V průběhu čtyř let Joan shodila krásných 32 kilogramů a dosáhla své cílové váhy. Jak sama přiznává, byly chvíle, kdy to chtěla vzdát. Ovšem nevzdala se a dnes je inspirací pro ostatní. Díky své proměně ve vitální babičku s postavou 30leté ženy je dnes z Joan MacDonaldové senzace Instagramu.

Na svém instagramovém profilu, který jí založila její dcera Michelle, má v současnosti více než 1,4 milionu sledujících. Instagram Joan MacDonaldové je motivační záležitostí, 74letá žena na něm ostatním lidem radí, jak se zbavit špatných návyků, jak začít zdravěji žít a jak se také lépe cítit.

Že Joan MacDonaldová světem fitness doslova žije, je na ní vidět na první pohled. Tato 74letá žena cvičí v posilovně pět dnů v týdnu, zbylé dva dny volna věnuje relaxaci a času s rodinou. Co se týče jídelníčku, snaží se jíst zdravě a vyváženě. Každý den si dává celkem pět chodů a nezapomíná ani na potravinové doplňky. V každém případě vypadá perfektně. Přejeme jí, aby se ve zdraví a kráse dožila stovky let. 

Zdroj: Instagram.com, Brightside.com

Zobrazit článek

Top stories

Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela zrušili svatbu. Proč z vdavek sešlo prozradila sama modelka

Published

V prosinci minulého roku Lela Ceterová a MMA zápasník Karlos Vémola ohlásili zásnuby a plánovali velkolepou svatbu. O pár měsíců později je však vše jinak a z vdavek sešlo. Proč k tomu došlo? Na tuto otázku odpověděla Lela na svém instagramovém profilu a svým sledujícím vysvětlila, jak se situace má.

Minulý rok prošel vztah Karlose a Lely velmi těžkým obdobím. Když na zápasníka praskly jeho nevěry, na chvíli zůstal ve Vémolandu sám. Jenže Karlos není bojovník pouze v ringu a o svou milovanou Lelu pořádně zabojoval. Ta se po pár týdnech i s dcerkou Lily vrátila zpět. A že to Karlos myslí opravdu vážně, dokázal i na oslavě narozenin jejich malé dcerky, během které před svou přítelkyni poklekl a požádal ji o ruku. Poté se započaly plány na velkolepou svatbu, ze které teď bohužel sešlo. Pro všechny, kteří se na tuto slávu těšili, máme ale dobrou zprávu – dočkáte se, jen si na ni ještě rok počkáte.

„A ano, odložili jsme svatbu, protože můj muž má po operaci, a ještě ho čekají nějaké operace a já mám rizikové těhotenství. Takže tu svatbu bychom si my dva do sytosti neužili tak, jak se patří. Tak jsme se my dva rozumně dohodli, že jednoduše tu svatbu přeložíme, ale protože je pro nás velmi významný ten datum náš magický, našeho seznámení, tak jsme to prostě jednoduše přeložili na budoucí rok,“ řekla Lela v nedávném instastory na svém profilu.

Slavného zápasníka čekal 24. července důležitý zápas, který měl v plánu si nadělit ke svatbě. Bohužel plány překazil Karlosům špatný zdravotní stav, a kromě zrušeného zápasu na řadu přišla i svatba. I přesto, že na veselku budou muset ještě chvíli počkat, i tento rok budou mít důvod k oslavám – Karlosovi a Lele se zanedlouho narodí druhý společný potomek.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Jsou Monika Bagárová a Makhmud Muradov stále spolu? K celé situaci se Monika vyjádřila na svém instagramovém profilu

Published

O tom, zda jsou Monika Bagárová a zápasník MMA Makhmud Muradov stále spolu, spekulují jejich fanoušci již delší dobu. Jen před pár dny se k celé situaci vyjádřila i sama Monika, která jakékoliv spekulace vyvrací. Přiznává však, že život s profesionálním sportovcem je náročný.

Na internetu se začaly objevovat články a zvídavé komentáře, které vztah Moniky a Makhmuda zpochybňují. Jak se ale ukázalo, rodiče krásné Ruminky stále tvoří pár a jsou šťastní. Před pár dny se k celé situaci vyjádřila Monika, která uvedla, že si společně dokonce pořídili nový dům a jsou stále spolu. Ačkoliv Muradov tráví většinu času mimo domov, ať už kvůli práci nebo rodinným záležitostem, jejich vztah nadále trvá a není důvod mít o jejich společném soužití jakékoliv pochyby.

Dokonce i na Moniku v brzké době čekají pracovní povinnosti – představí se společně s dalšími kolegy jako porotkyně v pěvecké soutěži. Stejně jako v loňském ročníku usedne vedle Patricie Pagáčové, Leoše Mareše, Pavola Habery a Mariána Čekovského. Sama Monika v této soutěži zazářila před dvanácti lety.

Minulý rok v květnu se Monice a zápasníkovi MMA narodila krásná holčička Rumia. Tu můžete na zpěvaččině instagramovém profilu vidět velmi často a už nyní je nad slunce jasné, že hudební talent zdědila po své mamince a dědečkovi, hudebníkovi Josefu Bagárovi. A možná právě proto, že sledující Moniky na jejím profilu vidí spíše snímky malé Ruminky a Moničiných přátel, usoudili, že vztah s Makhmudem již nefunguje. Opak je však pravdou a my jim přejeme mnoho štěstí jak v soukromém, tak v profesním životě.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek