Connect with us

Top stories

Žena už 5 let nepoužívá šampon. Na Instagramu ukazuje, co to udělalo s jejími vlasy

Nádherné vlasy, jako má Rachel z nizozemského Haarlemu, jsou snem snad každé z nás. Jak tato 29letá žena prozradila, tajemství její dokonalé hřívy spočívá v tom, že už 5 let nepoužívá šampon. Vystačí si pouze s přírodní péčí o vlasy.

Zdroj fotky: Shutterstock

Když byla Rachel malá, měla husté a kudrnaté vlasy. V průběhu dospívání však začala experimentovat s různými druhy šamponů, v důsledku čehož se její kadeře dramaticky změnily. Byly mdlé, bez lesku a Rachel navíc přišla také o své pověstné kudrliny.

Dnes 29letá Holanďanka, která je profesí zdravotní sestra, začala hledat způsoby, kterým svým vlasům navrátí jejich ztracenou krásu. Do roku 2016 si vlasy umývala šamponem každý druhý den nebo jednou za tři dny.

“Nakonec jsem si všimla, že moje vlasy jsou krásné bezprostředně po umytí. Poté se začaly rychleji mastit, což pro mě bylo velmi nepříjemné. Rozhodla jsem se, že si začnu umývat vlasy jednou týdně. Ale pak jsem si všimla, že mám lupy,” napsala na svém osobní blogu Natuurlijkehaarverzorging.nl sympatická Rachel.

Kvůli kosmetice obsahující chemii měla se svými vlasy spoustu dalších problémů. Vlasy se jí nadměrně krepatily a zamotávaly. Měla pocit, že se dostala do začarovaného kruhu. V roce 2016 si řekla dost a přestala nadobro používat šampon na vlasy.

“Začala jsem si tehdy na internetu číst o šamponu, o složkách šamponu a o tom, co dělá s vašimi vlasy. Zjistila jsem, že všechny mé vlasové produkty obsahovaly silikony a parabeny, v šamponu jsem našla rovněž silné čisticí sulfáty. Byla jsem zvědavá na to, jak budou vypadat mé přírodní vlasy bez působení silikonů, parabenů a síranů. Proto jsem v srpnu 2016 odložila všechny komerční šampony a vlasové produkty a přešla na čistě přírodní produkty na vlasy,” vysvětlila Rachel.

29letá zdravotní sestřička z Nizozemí si své vlasy nejprve oplachovala pouze vodou, následně jablečným octem a poté vodou. Nejpodstatnější pro ni bylo vydržet první tři týdny, kdy její vlasy nevypadaly na pohled pěkně a nadměrně se mastily. Vše se ovšem Rachel vyplatilo a kvalita jejích vlasů se výrazně změnila k lepšímu. Její kadeře jsou hustší a zdravější, má zpátky také své typické kudrliny.

Jakým způsobem se Rachel o své vlasy stará? Umývá si je jednou za týden. Na své kadeře a pokožku hlavy používá výhradně přírodní vlasové produkty. Vlasy si konkrétně myje vlastní směsí ájurvédských bylinek, kterou si sama vytvořila. Často sáhne také po přírodním bylinkovém šamponu v tuhém mýdle nebo po gelu z lněného semínka, který používá jako vlasový zábal. Nutno podotknout, že její vlasy jsou díky této péči skutečně dokonalé.

Zdroj: Natuurlijkehaarverzorging.nl

Top stories

Jak zhubnout bez diet 10 kilogramů? Britská influencerka Holly Hagan na základě svých zkušeností prozradila, jak postupovat

Published

Britská influencerka a reality star Holly Hagan byla proslulá svými plnými tvary a zároveň i neúspěšným hubnutím. Této 29leté ženě, která byla ještě nedávno holkou krev a mlíko, se však během krátké doby podařilo zhubnout 10 kilogramů. A to ve chvíli, kdy přestala praktikovat jakékoliv diety. Jak to dokázala?

Zdroj fotky: Shutterstock

Holly Hagan měla dříve kila navíc a inklinovala k bulimii

Britská influencerka Holly Hagan, která se ve své domovině proslavila účastí v reality show Geordie Shore, měla vždy několik kilo navíc. Se svou buclatou postavou se však nikdy nesrovnala, protože vždy chtěla být o mnoho štíhlejší.

Tato britská hvězdička se snažila zhubnout už v minulosti. Ovšem neúspěšně. Když si naordinovala přísnou dietu, nikdy ji nedodržela. I když zhubla několik kilogramů, následkem jojo efektu ještě více přibrala. 

Jak Holly Hagan přiznala, v důsledku neúspěšného hubnutí se začala přejídat, aby jídlem přebila svůj smutek a rozčarování z toho, že opět selhala. Odtud byl podle ní pouhý krůček k bulimii.

V 28 letech změnila přístup ke svému tělu

Těsně před třicítkou však začala Holly Hagan přistupovat ke svému tělu svědomitěji. Co se týče hubnutí a vytvarování postavy, úspěch se konečně dostavil. Ostatně na Instagramu se pochválila srovnávacími fotkami, mezi kterými je rozdíl celkem 10 kilogramů.

Holly Hagan svým příznivcům na Instagramu prozradila, jak se jí podařilo zhubnout 10 kilogramů a vytvarovat si postavu bez toho, aniž by držela dietu. “Nejdůležitější je, aby vaše příjmy a výdaje byly v rovnováze,” přiznala Holly Hagan, která si s pomocí trenéra Tylera Kanea vytvořila ideální hubnoucí plán.

Nejdůležitější je pravidelný pohyb a složení jídelníčku

Tato žena, která zhubla 10 kilogramů a perfektně si vytvarovala postavu, říká, že je pro hubnutí nezbytný pravidelný pohyb. “Pravidelný pohyb střídejte a přizpůsobte situaci. Když byla kvůli pandemii koronaviru zavřená posilovna, do které chodím, každý den jsem toho dost nachodila pěšky nebo najezdila na kole,” vysvětlila Holly Hagan.

Pokud chcete zhubnout, měli byste si podle britské influencerky naordinovat pestrou a zdravou stravu. Zapomenout byste však měli na přísné diety nebo strikně zdravý jídelníček. “Když si vysloveně nic nezakážete a jednou za čas si dopřejete i něco nezdravého, stále můžete dosáhnout skvělých výsledků. A to o dost zdravějším způsobem, protože nebudete ve stresu,” dodala Holly Hagan, která tento způsob hubnutí praktikuje přesně na svém těle.

Jak zhubnout 10 kilogramů podle Holly Hagan

✓ Dbejte na to, aby vaše energetické příjmy a výdaje byly vyvážené.

✓ Každý den se pravidelně hýbejte. Druh pohybu střídejte a přizpůsobte situaci, ve které se nacházíte.

✓ Nedržte přísné diety, ani si nezkoušejte naordinovat striktní zdravou stravu. Po určité době tyto zásady stejně přestanete dodržovat.

✓ Co se týče hubnutí, dávejte si reálné cíle.

✓ I když si čas od času dopřejete něco nezdravého, stále máte šanci dosáhnout skvělých výsledků. I během hubnutí na sebe buďte hodní, nebudete tak ve stresu, což je pro vaše tělo opět zdravé.

Zdroj: Metro.co.uk 

Zobrazit článek

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Zdroj fotky: Profimedia

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

Zdroj fotky: Shutterstock

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek