Connect with us

Láska

Ženich Radek Stöber ze Svatby na první pohled konečně našel pravou. S novou partnerkou již bydlí

Pamatujete si na fiktivního ženicha Radka Stöbera, který byl jedním z protagonistů televizního pořadu Svatba na první pohled? Tento muž marně toužil po lásce, kterou mu jeho fiktivní manželka Simona Míková nebyla schopná dát. Jak se má Radek Stöber dnes? Zdá se, že má po svém boku konečně pravou ženu, která jej miluje.

Účast v televizním pořadu Svatba na první pohled byla pro 32letého Radka Stöbera velmi emotivní záležitostí. Z natáčení si odnesl zlomené srdce. Zamiloval se totiž do své televizní manželky Simony Míkové, která však jeho city neopětovala.

Po odvysílání pořadu na TV Nova se v případě Radka Stöbera začalo blýskat na lepší časy. Daří se mu zejména v oblasti lásky. Od letošního ledna randí s devatenáctiletou Klárou Kočkovou, se kterou je konečně šťastný. 

Radek ze Svatby na první pohled pravidelně sdílí střípky ze současného partnerského života na svém instagramovém profilu. Nelze si proto nevšimnout, že svou současnou partnerku Kláru dokonce představil dalšímu účastníkovi Svatby na první pohled, Renému Vrábelovi. Z jakého důvodu? René a Radek, kteří se seznámili během natáčení, jsou dobří kamarádi.

Co se týče Radka Stöbera, tento muž v současnosti nezůstává pouze u randění. Se svou partnerkou Klárou Kočkovou již začal dokonce bydlet. Má tak vedle sebe konečně spřízněnou duši, která to s ním myslí vážně.

“Je to stádium zamilovanosti, prostě si užíváme přítomnost toho druhého, taková ta prvotní fáze, kdy jsi okouzlenej, nadšenej a všechno je růžový. Už spolu bydlíme,” potvrdil Radek Stöber pro pořad Život ve hvězdách.

Jak dokazují příspěvky na Instagramu, Radek ze Svatby na první pohled je velký romantik. Své vyvolené dokonce skládá zamilované básně, které následně veřejně sdílí na sociálních sítích. Co víc Radkovi Stöberovi přát? Ať je šťastný a ať mu to tentokrát vyjde!

Láska

Agáta Hanychová se rozešla s přítelem Jirkou. Po rozvodu jí vztahy nevychází

Published

Modelka Agáta Hanychová je opět sama. Po rozvodu s manželem Jakubem Prachařem jí vztahy příliš nevychází. Přitom dle slov modelky vztah s Jiřím Hellerem měl být ten pravý, bohužel se po pár měsících rozešli.

Agáta od rozvodu vystřídala již řadu partnerů, avšak žádný ze vztahů jí nevydržel déle než tři měsíce. Jinak tomu není ani v případě Jiřího Hellera – ani ten tříměsíční zkušebkou neprošel.

„Prostě spolu nejsme. To se tak stane. Jestli chcete, můžete mu napsat,“ odpověděla Agáta na svém Instagramovém profilu zvídavým sledujícím. Proč vztah ztroskotal však modelka neprozradila.

„Myslím si, že některé otázky by se vůbec neměly pokládat. To je každého soukromá věc. Takže k tomu já se vůbec vyjadřovat nebudu. Ale jsem spokojená,“ pokračuje Agáta. Dle jejích slov je prý sama již měsíc. Proč jí po rozvodu žádný ze vztahů nevyšel není jasné. Budeme jí ale držet pěsti, aby konečně našla toho pravého.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Láska

Kim Kardashian už není single. Randí s o 13 let mladším hercem

Published

Světem sociálních sítí proletěla žhavá novinka. Kim Kardashian po rozchodu se svým manželem už není single! Aktuálně tvoří pár s o 13 let mladším hercem a komikem Petem Davidsonem, který však nemá tu nejlepší pověst.

Hvězda reality show Keeping Up With Kardashians a průkopnice plných zadečků Kim už není sama. Podle dostupných informací webu Daily Mail by měla tvořit pár s hercem Petem Davidsonem, který je však trochu záletník. Poprvé je média spolu viděla už 29. října letošního roku.

Avšak až nyní svůj vztah konečně potvrdili. Herec měl údajně být ten, kdo Kim pozval na soukromou večeři. Od té chvíle spolu byli vídání čím dál častěji.

Tuto středu, 17. listopadu, byli spatřeni, jak se drží ruku v ruce v Palm Spring, kam odjeli oslavit hercovi narozeniny. Kim letos v únoru podala žádost o rozvod se svým manželem rapperem Kanye Westem, se kterým má čtyři děti.

Jde tak o první oficiální vztah, který Kim od podání žádosti má. Ani Kanye nezahálel a aktuálně se vídá s 22letou modelkou Vinetrií.

Zdroj: Instagram.com, Dailymail.co.uk

Zobrazit článek

Láska

Martina Balogová je zasnoubená. V den jejích narozenin přišla žádost o ruku

Published

Pro Martinu Balogovou, kterou si všichni pamatujeme z pěvecké soutěže Superstar, si její přítel přichystal opravdové překvapení. 11. listopadu slavila Martina své 43. narozeniny, na které zcela jistě nikdy nezapomene – přímo na jevišti pražské Reduty jí její přítel František požádal o ruku.

V den svých narozenin zažila Martina Balogová romantické překvapení v podobě žádosti o ruku. Její přítel František před ní poklekl na pódiu pražské Reduty. Nejprve své snoubence podal květiny a následně přišla osudová otázka.

Lidé v sále začali samozřejmě tleskat a výskat. A jak zásnuby dopadly? Dojatá Martina svému příteli řekla „ano“.

Martina Balogová se proslavila díky účasti v pěvecké soutěži Superstar. Po skončení soutěže se snažila prorazit a vybudovat si vlastní kariéru, což se tak úplně nepovedlo. Z předchozího vztahu má Martina syna Pepu, se kterým dle slov zpěvačky její přítel velmi dobře vychází.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek